Scenarzysta - czyli wspomogę Twój projekt moim słowem!

książka
projektowanie-gier
gamedev
game-design

Każdy tekst tworzę z pasją. Staram się przelać na papier to, o czym myślą klienci, a czego sami nie potrafią wyrazić. Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzam dogłębny research, by zachować możliwie jak najwyższy poziom merytoryczny - aktualnie podejmuję się realizacji zleceń na tzw. giełdach copywriterów.
W przeszłości skupiałem się głównie na artystycznym aspekcie pisania - byłem finalistą konkursu literackiego na platformie Sweek, publikowałem dość dużo opowiadań głównie w klimatach Dark/High fantasy - marzyłem o napisaniu książki lub scenariusza do gry/serialu, dlatego też z wielką chęcią wezmę udział w pracy nad Twoim projektem, podejmując się stworzenia oryginalnej fabuły, porywających questów i nieszablonowych postaci.
Nie jestem profesjonalistą - dlatego za swoją pracę nie oczekuję pieniędzy, jedynie rekomendacji i wymienienia mojego nazwiska wśród współtwórców.
Osoby zainteresowane - zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną, zostawienie komentarza pod tym tematem - lub za pomocą linkedin, do którego link widnieje na widocznym tu koncie.

Witam!
A jak z angielskim? Jakieś edycje dialogów itp. w tym języku też Pan tworzy?

Angielski co prawda znam, używam go jednak tylko do komunikacji, nigdy nie przyszło mi tworzyć niczego w tym języku, więc nie podjąłbym się tworzenia żadnych treści od samego początku do końca - nie czułbym się na siłach, a zawsze staram się zaprezentować możliwie jak najwyższy poziom umiejętności.