Scenarzysta! Stworzę fabułę do Twojej gry! Za darmo, oczywiście, ocet więc może i słodki - ja gwarantuję cudowny nektar!

Od najmłodszych lat fascynowałem się słowem pisanym, marzyło mi się, by być pisarzem, jednakże — odłożyłem tę, jakże abstrakcyjne marzenie, na boczne tory. Aktualnie spełniam się jako copywriter, wciąż jednak nie daje mi spokoju myśl, by dać upust swej prawdziwej kreatywności. Zanim zacząłem przygodę jako copy, tworzyłem liczne opowiadania, najczęściej skupiające się wokół fantastyki.
Od prawie trzech lat “produkuję” artykuły, opisy produktów, opinię i tym podobne. Nie jest to jednak coś, czym chciałbym się zajmować do końca życia.
Zawsze uważałem się za osobę niezwykle kreatywną, dlatego dotychczasowa praca mnie przytłacza, wręcz nie sprawia radości, wszelkie zlecenia wykonuje niczym maszyna, bez żadnej pasji (nie oznacza to, że nie daje z siebie wszystkiego, wręcz przeciwnie). Dlatego, pragnę zaoferować swoje umiejętności, kreatywność oraz wiedzę każdemu, kto jest równie ambitny, jak ja. Nie oczekuję zapłaty za cokolwiek, jedynie wzmianki w napisach końcowych podczas prezentowania kolejnego arcydzieła wśród gier :).

https://twinery.org/

możesz solo zrobić tekstówkę