Senior Game Developer (UE4)

Senior Game Developer (UE4)/ Warszawa / 10k - 14k brutto na UoP lub 10k -16k netto na B2B + VAT

Hej! Szukamy człowieka z doświadczeniem w tworzeniu Gier. "Osobę która chcę razem z nami przekształcić marzenia w cuda rozrywki". Stanowisko: Senior Game Developer (UE4) Wynagrodzenie: 10k - 14k brutto na UoP lub 10k -16k netto na B2B + VAT Lokalizacja: Warszawa lub 100% zdalnie

Przykładowe zadania w pracy:

• Udział w iteracyjnym procesie projektowania gry poprzez ścisłą współpracę z projektantami, artystami i personelem produkcyjnym;
  • Programowanie mechaniki i funkcji gry w UE4 za pomocą Blueprints i C ++;
  • Przestrzeganie najwyższych standardów optymalizacji kodu, wydajności i dokumentacji;
  • Tworzenie narzędzi dla projektantów i zespołów merytorycznych;
  • Śledzenie i naprawianie błędów;

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość Blueprint i języka C++ oraz umiejętności matematyczne;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży gier jako programista;
  • Umiejętność pisania solidnego, niezawodnego i wydajnego kodu;
  • Profesjonalizm i wysoka etyka pracy;
  • Pasja do gier;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (Min. B2).

Mile widziane:

• Znajomość Unreal Engine 4;
  • Doświadczenie pracy nad modyfikacją / tytułem na silniku Unreal Engine;
  • Umiejętności optymalizacji wydajności;
  • Licencjat lub magister w dziedzinie informatyki lub podobnej dyscypliny (fizyka, matematyka itp.)

Dodatkowe informacje

• Pełnoetatowa praca w niezależnym studiu;
  • Brak konkretnych godzin pracy;
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie;
  • Najwyższe standardy organizacyjne z silnym naciskiem na planowanie długoterminowe;
  • Od 20 do 26 dni płatnego urlopu w roku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bardzo atrakcyjny system premiowania z podziałem zysków (w tym plan opcji na akcje);
  • Regularne podwyżki pensji co 12 miesięcy;
  • Prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy i abonament Legimi;
  • Dobrze skomunikowane biuro vis-à-vis Westfield Arkadia.

Zapraszam do aplikowania, kontaktu oraz zadawania pytań na priv lub na d.sekirin@ges-it.com.pl