Senior Mocap 3D Animator, Krakow

Sperasoft poszukuje Senior MoCap Animatora.

Sperasoft, to lider w zakresie rozproszonej produkcji gier, który świadczy usługi dla największych wydawców, stojących za wieloma tytułami z segmentu AAA. www.sperasoft.com
Zainteresowanuch proszę pisać na maila: poland.jobs@sperasoft.com
https://sperasoft.com/career/job/AC21554875/2

Chłopaki, ja jestem tolerancyjny, wiele staram się rozumieć i nie to że angielskiego nie umiem, no ale…

Polskie miasto, ogłoszenie na polskim forum, pewnie w firmie sami Polacy a ogłoszenie po angielsku? Żeby ludzie złapali dysonans przy wysyłaniu drżącymi rękami do waszego studia swoich podań o pracę i nie wiedzieli w jakim języku do drugiego Polaka wysłać to ogłoszenie? :slight_smile: .

Wypowiedź stanowi wolną myśl jej autora i jako taka nie ma na celu pluć jadem ani atakować w żaden z możliwych sposobów współrozmówców w dyskusji, wszelkie urazy emocjonalne są absolutnie przypadkowe

Pewnie korpo. (…fill do 20 znaków)

Cóż poradzisz na metodę Copy-Pastego? ;p

To jakiś wybitny amerykański uczony rosyjskiego pochodzenia, Johnny CopyPast ? W ogóle to jest głupie, niby sami chcieliby pracownika co w pocie czoła pracowałby na swe złotówki a tu zwyczajnie kopiują. A jak człowiek pyta o możliwość jakiś praktyk czy stażu to nie odpiszą, chyba że później, argumentując nawałem zajęć i potrzebą walidacji wielu setek zgłoszeń od wybitnych umysłów z całego świata :slight_smile: .