SIGURD - Rekrutacja do zespołu

projektowanie-gier
game-design
gamedev

#1

Cześć,

Jesteśmy grupą wolontariuszy, którzy podjęli się zadania jakim jest stworzenie własnej gry na silniku Unity3D pod tytułem “SIGURD”. Jesteśmy na dość wczesnym etapie produkcji. Na ten moment mamy gotowy zespół programistów oraz kilku artystów 3D, którzy palą się do pracy. Jednakże nadal potrzebujemy wsparcia od strony graficznej i designerskiej. Dlatego chcielibyśmy zaprosić do współpracy wszystkich chętnych, którzy są gotowi nam pomóc. Szukamy osób, które są gotowe wykazać się w Level Designie, Story Designie, a także osób na stanowiska 3D Artist, Environment Artist, Animator 3D oraz Concept Artist.

Ale najpierw trochę o naszej grze (prosto z naszego głównego dokumentu)

Nastawiamy się na stworzenie gry, której głównym atutem będzie ciekawie skonstruowana oraz porywająca historia. Świat, w którym będzie działa się akcja, ma na początek wydawać się normalną rzeczywistością z tamtych (XI wiek) lat. Jednak im dalej w las tym ciemniej i tak też ma się dziać. Z czasem, gracz z perspektywy bohatera przekona się, że kraina, w której się znalazł odbiega od znanej powszechnie rzeczywistości.
Głównym zadaniem będzie dostarczenie odbiorcom niezapomnianego przeżycia jakim będzie poznanie kultury wikingów z perspektywy przybłędy. Pozwolimy graczom stać się wikingiem od samego zera. Następnym krokiem będzie pokierowanie historii w taki sposób, aby z realistycznej rzeczywistości gracze odnaleźli się w świecie nordyckich bogów.

Chcielibyśmy się podzielić z wami The Pitch naszej gry:

Gracz poznaje historię dziecka, który niefortunnym trafem dostaje się na wyspy zamieszkane przez XI wiecznych wikingów. Tam dorasta i staje się jednym z nich, poznając ich kulturę i zwyczaje. Któregoś dnia na skutek niecodziennych wydarzeń, nasz dorosły już bohater zaczyna cierpieć na śmiertelną chorobę. Dowiaduje się, że na dalekiej północy, za tajemniczym, legendarnym mostem, znanym z opowiadań najstarszych mędrców w wiosce, znajduje się coś co może go uchronić przed niechybną śmiercią. Tak zaczyna się jego epicka podróż w nieznane krainy.

Piszcie na nasz email: rekrutacjaarkaniastudio@gmail.com
Liczymy na wasze liczne zgłoszenia!
Powodzenia