Składam Ekipe do Animacji

Szukam chętnych osób. Concept designerów, osobe znającą sie bądź chcącą sie nauczyć riggować co bedzie nam potrzebne do modeli 3D, no i oczywiscie grafików 3D, animatorów. Chodzi o to zeby powoli sukcesywnie kształcić sie współnie i robić projekty. Animacjie 2D, 3D jak i mapping. Z tego chciał bym pobierac fundusze,

Coś o mnie jako że jestem studentem uniwersytetu opolskiego jest mozliwosc podlączenia tego pod instytucje ale całkiem niezalezne od uniwersytetu, ale z mozliwoscią dofinasowania, i pokazywania sie wszędzie gdzie sie da. Ja zajmuje sie character designem. Mam za sobą kilka animacji, jak i gre mobilną.

I tak jak sie tworzy team w grach i wspolnie sie cos osiąga chciał bym stworzyć team animatorów.

To moje prace

Chętnych pw lub email
tonykusmierski@gmail.com

Szymon zachariasz szukaj mnie na yt

Ucze sie od walta disneya

Polecam sie w 2d

Nazwa tematu dziwna, ale składasz ekipę żeby móc robić animacje ala CGI? Jeśli tak to mogę się podpiąć, z chęcią przy jakieś animacji bym popracował, zawsze to jest co w rubrykę więcej wpisać.
Masz jakieś konkretne plany?

Na początku chciał bym zrobic krótkie wstawki 2D żeby cała ekipa jaką zbierzemy wiedziała jak mniej wiecej miała by wyglądać praca. Ty każdy musi mieć Swoje zadanie ktos kto riguje nie powinien miec problemu z spinowaniem.

Ja tak jak napisałem skupiam sie na concept artcie. Zależy mi jednak zeby pomysl był wspólny żeby ludzie robili to z pasją, jednak finalnie brzydko to bedzie wyglądało ale 1 osoba musi zatwierdzic wszystko tak zeby później nie było nie domówien i bałagany niepotrzebnego

Raczej jedna osoba nie tyle co zatwierdza co zrównuje styl, bo każdy ma swój a w grze czy animacji wszystko ma wyglądać jakby spod jednej ręki wyszło…
Wstawki/animacje 2D? No to odpadam, rysownikiem nie jestem chociaż coś tam się uczę na intuosie rysować ale nigdy dobrze nie rysowałem. Rigowanie do 2D, to mówisz że jednak na unity będziecie jechać czy to jakiś osobny program do faktycznych animacji?
3D bym się podpiął, ale do 2D to nie moja bajka :confused: .

Jak potrafisz modelować w 3D i z concept artu potrafił byś zrobić daną postać i jeszcze ją zrigować to by było awesome

Konceptu? Mówisz obrazek referencyjny? Czemu nie, awesome to to nie jest ale jedno z drugim, chociaż przyznam że rigowanie jest w miarę proste to skinowanie jest już nudne jak cholera, zawsze coś się pieprzy :confused: .

Pisz jak coś bym był potrzebny, jestem upalowany jak burek przy budzie to się nigdzie nie wybieram :slight_smile: .