Slavicania - RPG


#1


Slavicania jest grą RPG w fazie produkcji. Od razu zaznaczam to mój pierwszy projekt proszę o wyrozumiałość!
Slavicania opowiada historię Veermaka - przedstawiciela starożytnej rasy Inżynierów który budzi się z wiecznego snu w swym grobowcu. Gracz musi odszukać drogę wyjścia z świątyni pełnej paskudnych stworzeń, niebezpiecznych machin oraz nieumarłych. Po opuszczeniu świątyni przed graczem staje ogromny świat rozdarty wojną między Cesarstwem, a miastem Slavicania. W między czasie na metropolię najeżdża tajemniczy Senykar, przyzwał on swą armię i rozpoczął podbój Slavicanii od środka. Po pewnym czasie gracz odzyskuje pamięć i uświadamia sobie kim naprawdę jest Senykar. Gracz poznaje jego motywy, dążenia i cel. Ma wybór - stanąć do walki z Senykarem lub z nim współpracować. Każdy wybór ma swoje plusy jak i minusy więc zastanów się dwa razy nim podejmiesz jakiś krok.

STAN PRAC:
ZROBIONE:
-System dialogów
-Prostacki system ekwipunku
-System ulepszenia broni
-Książki
-Questy i dziennik (trochę prostacko)
-AI przeciwników
-System ulepszania broni
-System dnia i nocy

NIEUKOŃCZONE:
-System cutscenek
-Handel
-System ulepszania pancerza
-AI strażników
-Fabuła
-Grafika
-Muzyka i dźwięki
-Mapa
Hej, hej nad grą pracuję od września postanowiłem podzielić się z wami informacją o niej i zaprosić was na mojego bloga dotyczacego tej gry https://msgstudiopl.blogspot.com/. W Listopadzie startuje filmik z demo więc zapraszam serdecznie!
Jest to moja pierwsza gra, wiem, wiem odwalam! Idę z motyką na słońce sądzać że jak wyląduje w nocy to nie spłonę, ale mam cel i chcę go spełnić! Cześć rzeczy w mechanice robię prostacko np. system ekwipunku czy pokrój systemu walki ale inaczej nie umiem, robie tak jak potrafię.
Screenshoty:
https://imgur.com/a/uGpdCXq
Dziękuję za uwagę!


#2

https://msgstudiopl.blogspot.com/2018/10/demo-15102018.html
Demo już niedługo!
15.11.2018


#3

https://gamejolt.com/games/slavicaniamsgs/379217
Demo gotowe do pobrania!
Zapraszam!