Słowiański Raj - projekt synergiii mitologii słowiańskiej i GRY

Witam - poszukujemy wszystkich zainteresowanych słowiańską i lachicką - tematyką.
Należymy do ruchu Słowian i przykro nam że tematyka ta jest przedstawiana jako SF a nie realna historia naszego narodu i naszych sąsiadów Słowian.
Szukamy zespołu :slight_smile: wszystkich kreatywnych Słowian. Nasz projekt przewiduje udziały wypracowane lub kupione.
Posiadamy gminy do współpracy przy promocji swoich regionów. Każda gmina ma budżet na promocję i taki jest ogólny zarys projektu.
Mamy zebrane lokalne legendy - są do przedstawienia stare grody wow
Mnóstwo baśni, bogów wierzeń, rytuałów, podań, bitw…

Wszystko to zostało zmanipulowane przez Kościół katolicki i zniszczone .(lub spalone na stosie)… a jednak przetrwało i nam zależy by to wskrzesić. Zostaliśmy jako naród poganami??? A nasz Światowid, Perun i Baba Jaga - heh wtrąceni do słowiańskiego chrześcijańskiego piekła (słowianie nie mieli diabłów! i piekła) - jak Bagiński to przedstawił wraz z allegro.

Czas na prawdę i suuuuper projekt. Zapraszamy

Jeremi.

W sensie gry przedstawisz jakiś pomysł?
Po moim nicku, możesz się domyślić co wiem o tym co napisałeś.

Witaj Bracie.

Tak mamy wszystko uczesane plus słowiańską społeczność - nie mogę rozpisać dokładnie na temat pomysłu - bo jest dobry.
napiszę jedno Alex redaktor Niezależnej tv kibicuje. Edie Słowianin będzie m.in dostawcą treści.

Jesteśmy pewni sukcesu. Natomiast idziemy bardziej w rzeczywistość rozszerzoną z okularami intela.

Odpisz na priv lub d\woń please.

Jeremi

500 703 501 często jestem za granicą więc pewniejszy kontakt na mail efo.lublin@gmail.com

Pomogę jak tylko będę mógł, tylko potrzeba więcej informacji.
SŁAWA!
Kontakt: karolkuc098@gmail.com