[SPRZEDAM] Logo 2d dla twojego studia lub grupy game-developerskiej

Cześć, mam na sprzedaż pare log 2d dla twojej firmy/grupki game-developerskiej, które stworzyłem jakiś czas temu. Cena do ugadania na PW. Możliwość zmian na potrzeby klienta + zastrzegam prawa tylko i wyłącznie dla jednego właściciela. Zapraszam :slight_smile:

Podobają mi się twoje loga

Halo, co to ma być? Przecież połowa z tego to darmowe fonty dostępne w internecie xd
Tego nawet nie tyle, że żal kupować ale nawet nie można sprzedawać…

Dzięki wielkie, doceniam^^

Miliony ludzi i grafików sprzedaje loga z darmowymi fontami z internetu. Skoro są darmowe, to czemu z nich nie korzystać i nie sprzedawać? Jeżeli byłaby to płatna czcionka, to bym ją kupił i tak samo użył do loga aby to następnie sprzedać. To działa na tej samej zasadzie z tym, że te czcionki były darmowe :stuck_out_tongue:

No chyba nie. Logo, górny róg po prawej, font nazywa się “Overseer”, w pliku licencyjnym masz wyraźnie napisane, “Pixel Saga’s Shareware Fonts are free to use for personal, non-commercial purposes”. Z tego co mi się wydaje, to sprzedawanie wykonanych logotypów jest wykorzystaniem komercyjnym, co z tego, że za 5zł.

Abstrahując od tego, jakie loga? Ty bierzesz darmowe fonty z neta, nie sprawdzasz ich licencji i jedyne co zmieniasz, to wielkość i rozstaw między literami. Czasami dodajesz teksturę lub zmieniasz kolor.

Gdybyś napisał “sprzedaję darmowe fonty, ktoś chętny?” faktycznie nie miałbym się do czego przyczepić ale w innym przypadku to trochę wykorzystywanie niewiedzy innych.

Mała poprawka, kilka z fontów ma płatne licencje albo “darmowe tylko do użytku własnego”. Tak więc jak wyżej wspomniał @BartkM trochę łamanie praw autorskich.