Staż w REIKON GAMES

Staż w zespole GAME DESIGN

REIKON GAMES to niezależne studio założone przez doświadczonych deweloperów. W zeszłym roku razem z Devolver Digital, wydaliśmy swoją pierwszą grę RUINER.

Poszukujemy ambitnych game designerów do nowego projektu. Jeżeli kochasz gry i chcesz je tworzyć, ten staż jest dla Ciebie!

Dołączenie do zespołu teraz pozwoli Ci poznać proces tworzenia gry od pierwszej koncepcji do finalnego produktu. Będziesz mieć możliwość obserwowania pracy każdego z działów i odkrycia swojej domeny.

Oferujemy płatny staż, który mamy nadzieję, przejdzie w stałe zatrudnienie. Do RUINERA przyjęliśmy na staż 6 osób, z czego 5 zostało z nami do końca!

Brzmi dobrze? Napisz do nas na adres hello@reikongames.com

Do przesłanej oferty dodaj formułę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Warto dodać informację gdzie ma się odbyć staż. Nie każdy mieszka w Warszawie.

Jakie umiejętności / doświadczenie jest potrzebne?

staz odbywa sie w studio Reikon Games w Warszawie

Czy staż można odbywać zdalnie? Jeżeli umie sie korzystać z Gita czy za pomoca UnityCollaborate jestem dobry w zakresie AI i sztucznej inteligencji w Unity pisze prace inzynierska na temat ML agenta w Unity

Też jestem ciekawy :slight_smile:

Ja pisałem inż. na temat “Implementacja wybranych metod SI w grach platformowych”. Obroniłem się 17 maja w południe :slight_smile: Od tamtego czasu dopieszczam prototyp dla CV no i szukam pracy/stażu/ekipy do robienia gier :slight_smile:

To jest już stara wersja. Szacuje parę dni i będzie nowe i chyba ostatnie nagranie.