Staż w REIKON GAMES


#1

Staż w zespole GAME DESIGN

REIKON GAMES to niezależne studio założone przez doświadczonych deweloperów. W zeszłym roku razem z Devolver Digital, wydaliśmy swoją pierwszą grę RUINER.

Poszukujemy ambitnych game designerów do nowego projektu. Jeżeli kochasz gry i chcesz je tworzyć, ten staż jest dla Ciebie!

Dołączenie do zespołu teraz pozwoli Ci poznać proces tworzenia gry od pierwszej koncepcji do finalnego produktu. Będziesz mieć możliwość obserwowania pracy każdego z działów i odkrycia swojej domeny.

Oferujemy płatny staż, który mamy nadzieję, przejdzie w stałe zatrudnienie. Do RUINERA przyjęliśmy na staż 6 osób, z czego 5 zostało z nami do końca!

Brzmi dobrze? Napisz do nas na adres hello@reikongames.com

Do przesłanej oferty dodaj formułę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”


#2

Warto dodać informację gdzie ma się odbyć staż. Nie każdy mieszka w Warszawie.


#3

Jakie umiejętności / doświadczenie jest potrzebne?


#4

staz odbywa sie w studio Reikon Games w Warszawie


#5

Czy staż można odbywać zdalnie? Jeżeli umie sie korzystać z Gita czy za pomoca UnityCollaborate jestem dobry w zakresie AI i sztucznej inteligencji w Unity pisze prace inzynierska na temat ML agenta w Unity