Studia - Programowanie 3D (DirectX)

Cześć, niedługo będę musiał wybrać kierunek studiów, kończę mat-fiz-inf-ang’a i nie mam pojęcia gdzie mam aplikować. W wolnym czasie programuje w DirectX 12 (Tej nowej edycji z niskopoziomową składnią) i bardzo mi się to podoba. Czy jesteście w stanie podać mi jakieś uczelnie które zaoferują mi porządne kierunki związanie z programowaniem 3D? Nie zależy mi aby studiować w Polsce, jeśli chodzi o progi to celuję w 80% z 3 rozszerzeń.

Nie wiem czy dokładnie programowanie 3D ale zwróć proszę uwagę na Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności.
Ja sam byłem na tej uczelni w Łodzi (ma kilka oddziałów), nie mogę jednak dużo powiedzieć o tym jak jest na “wyższych semestrach” bo musiałem zrezygnować w czasie drugiego semestru (poważna choroba + poważny wypadek samochodowy) ale nauka tam to przyjemność (oczywiście jeśli chcesz się dużo nauczyć).
Taka krótka wiadomość, byłem krótko niestety ale polecam i kto wie czy nie wrócę za parę lat.

PS. Ja miałem dość trudno bo poszedłem tam po technikum budowlanym :slight_smile: