Super Hiper Mega Battles In Space - mała gierka dla wielu graczy na jednej klawiaturze

Hej!
Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta czasy, w których z kumplami, czy to u kogoś w domu, czy na lekcji informatyki, grało się na jednej klawiaturze w przeróżne fleshówki. Cóż, mi ostatnio te czasy się przypomniały i w ten właśnie sposób powstała gra Space Battles, do której przetestowania serdecznie zapraszam.
https://huncwot.itch.io/super-hiper-mega-battles-in-space
Jak zwykle będę wdzięczny za wszelkie uwagi i opinie dotyczące produkcji.
Good Luck, Have Fun
Huncwot

P.S.
Kilka screenów na zachęte :smiley:

W czym napisane ? bo widze tylko binarka na windowsa :frowning:

W Unity
Ale niestety buildy pod linuksa się zbuntowały i wyrzucają błędy podczas kompilacji :frowning:, do których rozwiązań nie znalazłem.

Chetnie przyjme pod macOSa

Na to chyba mnie niestety nie stać XD

Nie rozumiem mozna normalnie zbudowac poprzez Unity builda na macOSa nie trzeba Xcode unity jest w stanie go wypluc.

Tak, ale zawsze sprawdzam czy buildy działają, a jeśli nie mogę sprawdzać (albo nie działają) to nie wypuszczam.

Ściągnąłem i pograłem chwilę sam ze sobą. Gra ma potencjał i chętnie bym spróbował się z kimś drugim.
Na jednej klawie doskwiera jedna rzecz: klawiatura obsługuje max 4 klawisze na raz, a to znaczy, że dwóch jeszcze jako tako pogra, ale przy jednoczesnym strzelaniu i manewrach, komuś na pewno nie wszystko się uda.
Wiem, że są klawiatury z wyższych półek, które to ogarniają, ale ja takiej nie mam. O grze na trzech już nawet nie pomyślę.

Oczywiście, gdyby dało się przez sieć - to super, bo w tak prostej formie może być kupa zabawy. Pamiętam nawet tego typu grę na stare gierki telewizyjne.
Ogólnie bardzo fajne, muszę zaciągnąć żonę do grania.

Pozdrawiam,
Rav

Wrzuć proszę jakiś filmik na zachętę, to z chęcią zobaczę na czym to polega :slight_smile:

Aktualnie nie mam możliwości nagrania rozgrywki w żaden sensowny sposób (znajomi jeszcze na majówce, a granie w tą grę samemu mija się z celem ), ale postaram się coś ogarnąć w tym temacie.