Symulatory śmigłowca

Ostatnio mam same negatywne tematy to coś na zmianę szukam pozytywnego.
Zna ktoś może jakieś fajne symulatory śmigłowców (take on helicopters już znam)? Bardziej myślę i fajnych kontrolerach bo nic taniego nie mogę znaleźć pod dwie wajchy + pedały do sterowania drugim śmigłem? Wszystko co znalazłem to saitek 600zł dwa kontrolery i 500zł pedały ale to trochę drogi zestaw.

Myślałem też żeby kupić kierownicę i tak się bawić, ale z drugiej strony samochody są bardziej popularne od śmigłowców, więc symulator śmigłowca jest bardziej usprawiedliwiony do wersji wirtualnej od symulatora jazdy :slight_smile: .

edit: Dobrym pomysłem byłoby też używanie smartfona samsung z gearvr do sterowania kamerą i pulpitem zdalnym z monitora. Ale o tym chyba nikt nie pomyśli :confused: .

Symulator

Jeden z lepszych i wystarczy joystick :smiley:

Kiedyś chyba nawet w niego grałem, ale to za mało. Albo to może jego kopia na pegasusa :slight_smile: .

Simcopter. Polecam z szczerym sercem

Bardziej chodziło mi o kontrolery - pedały, drążek sterowania i drążek przepustnicy (nie pamiętam nazw), szukałem czegoś taniego ale nic nie mogę znaleźć żadnych tańszych zestawów wszystko 1000zł w górę. A kierownicy kupować nie będę bo mnie to nie kręci :confused: .

nie mowi sie pedaly tylko homoseksualisci :smiley:

Jak biedak to zwykły pedał.