Szukam ekipy do stworzenia gry mobilnej! Przeczytaj

Witam tak jak w temacie poszukuje konkretnej ekipy do stworzenia gry która (nie będę owijał w bawełne) jest nastawiona na zysk oraz co ważniejsze dobrą i wciągającą zabawe…
Chodzi mi o stworzenie gry coś na podstawie |CookieRun" dużo map, postaci, ulepszeń
Poszukuje kilka osób najlepiej każda osoba która ogarnia co innego, osoby powinny mieć duże doświadczenie w tym temacie

-Grafik
-osoba która ogarnia silnik gry
-Dźwiękowiec

Niestety jestem zielony w tym temacie i nie wiem jaką osobę jeszcze potrzebuje do stworzenia 100% gry.

Moja rola w tym wszystkim to wypłacenie wynagrodzenia za stworzenie gry oraz stałe zarobki z gry (% ustalimy po stworzeniu gry) wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu na forum!

Popracowałbym nad grą ;)

Czyli my mamy pracować dla ciebie, a ty zarządzasz nami i dzielisz zyski? Wybacz, ale taka osoba jak ty nie ma co szukać na tym forum…

W ogóle się z tym nie zgodzę. Jak najbardziej osoba zarządzająca jest bardzo potrzebna jeśli wie jak wygląda kod i jak rysuję się niedźwiedzia :slight_smile: Natomiast zyski dla tej osoby w tym przypadku będą bardzo małe - zaledwie kilkuprocentowe, bo nie wykonuje pracy rzemieślniczej. I takie podejście jest moim zdaniem bardzo sprawiedliwe.

Nie każdy ma pieniądze na stworzenie gry więc ja tak jakby pomagam komuś tą gre stworzyć to jest jedna sprawa, druga sprawa to taka że marketingiem gry tak samo ja się zajmuję, trzecia sprawa to dystrybucja licencje, posiadam swoją działalność gospodarczą, więc mówisz że nie uczciwy to jest układ ? Skoro cała grupa uzupelnia siebie nawzajem ? Kolejna sprawa jest taka, że nacodzien pracujesz dla swojego szefa, też mu mówisz to co mi napisałeś ? Ja nikim nie zarządzam, tutaj chodzi o stworzenie teamu a nie każdy ma pieniądz na stworzenie owej gry

Ja mogę trochę pomóc mogę porobić grafikę i zawsze mogę jakiś pomysł podrzucić
Masz już kogoś chętnego do współpracy czy tylko ja jestem chętny?

Ogólnie powiem tak, project manager to bardzo ważna osoba w każdym projekcie jednak w małych teamach zawsze niedoceniana.
Od siebie dodam iż @Jakub_Grr potrzebujesz jeszcze game designera, który ogarnie Ci mechanikę rozgrywki, grywalność i sam klimat gry plus level designera, który przygotuje Ci te wszystkie mapy i zapewni aby wszystko ładnie się zgrywało.
Z czystej ciekawości, piszesz:

Jaką kwotę przeznaczasz na stworzenie tej gry i w jakim czasie chcesz mieć grę stworzoną ?

PS.

@Jakub_Grr pamiętaj, że szef szefowi nie równy i wielu z nich poza zarządzaniem robi masę innych rzeczy związanych z prowadzeniem swojej działalności, między innymi wykonuje prace jak jego pracownicy :slight_smile:

My w Curious Element możemy pomóc. Proszę o więcej szczegółów m.in. o finansowaniu.

Obecnie szukam nadal teamu, mozesz wysłać na priv swoje prace?

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź, na razie tutaj o kwocie mówić nie możemy, bez niezbędnego teamu, czas nie gra tutaj roli, a chodzi mi o stworzenie takiej prostej wciągającej gry jak Cookie Run i powinna się różnić od niej bardzo tzn dodać takie rzeczy których w tej grze nie ma i najlepiej stworzona pod rynek zagraniczny

Hej, odezwij się na office@wmsdesign.pl

Jeśli nadal poszukujesz dźwiękowca/kompozytora, to zapraszam do kontaktu: mgodek25@gmail.com
Małe demo kompozycji: https://soundcloud.com/marcin-godek

Pozdrawiam

Moim zdaniem o budżecie powinno się mówić już na początku, choćby o jego zarysie, jakim cudem mam przystąpić do teamu nie wiedząc jakie pieniądze mi oferujesz? Przecież to jest bez sensu. żaden specjalista nie wejdzie do studia bez odpowiedniej motywacji, po miesiącu nagle oznajmisz, że każdy dostanie po 1000 zł za rok pracy tak? To jest niepoważne podejście, albo pokazujesz na wstępie zarys biznes planu w którym są wyszczególnione oprócz danych na temat gry zyski to albo nie znajdziesz nikogo poważnego a już na wstępnie napisałeś, że szukasz “konkretnej ekipy” podchodząc do tematu jak dziecko.

Z wielką chęcią bym współpracował( w amatorskim projekcie )
jestem grafikiem samoukiem
jeśli to aktualne proszę o kontakt
email: pitfon123@gmail.com
PS. jesetem niepełnoletni ale nie zależy mi na kasie tylko dobrej zabawie
P.P.S. podzielam zdanie w dyskusji na temat szefów e.t.c.