Szukam ekipy do stworzenia gry


#1

Witam

Mam na imię Tomek mam 18 lat i chciałbym stworzyć ciekawy projekt od około 2 lat siedzę w tym temacie udało mi się stworzyć kilka małych projektów samemu ale teraz chcę zrobić coś więcej. Marzy mi się gra survival z ciekawymi elementami nie będzie walki tylko z Zombie ale też z ludźmi ciekawy system craftingu itp. Generalnie przyda się każda osoba która ma czas i chęci na robienie czegoś ciekawego. Jeżeli projekt wyjdzie będzie można się pokusić o zarobek z niego ale to już w odległej przyszłości. A zatem ja zajmuję się głównie UI oraz coś tam potrafię programować. Najlepiej by było gdyby mimo wszystko znalazł się jakiś programista.

Głównie zależny mi na:

  • Programistach.
  • Osobach które potrafią tworzyć ładne mapy.
  • Grafikach.

Wymagania:

  • Wiek 15+.
  • Sprawny mikrofon.
  • Znajomość silnika Unity 5.
  • Podstawowa wiedza na temat C#.
  • Komunikatywność.
  • Wolny czas.

Jeżeli potrafisz robić coś innego to i tak możesz się zgłosić. Zawsze się coś znajdzie.

Pozdrawiam


#2

A można zobaczyć te projekty, które do tej pory zrobiłeś? :slight_smile:


#3

Niestety nie ponieważ nie robiłem ich kopii przed formatem komputera. Wiem, że brzmi to jak typowa wymówka z tego forum ale niestety tak jest.


#4

To nie dość, że nie masz co pokazać to jeszcze wprost przyznajesz się że nie ogarniasz kopii zapasowych oraz systemów kontroli wersji :wink: Ja bym się bał z tobą pracować :wink:


#5

Co mam pokazywać skoro projekt jeszcze nie wystartował. Po co robić kopie projektów które były mi potrzebne tylko do nauki.


#6

Czy jak idziesz do pracy, składasz papiery itp to jak cię pracodawca zapyta o dyplom ze szkoły, to pokażesz? czy odpowiesz, że wywaliłeś wszystko do śmieci sprzątając pokój, bo to było potrzebne tylko do nauki :wink:

Sprawa wygląda tak: im więcej swojej pracy pokażesz tym większe masz szanse, że ktoś się twoim ogłoszeniem zainteresuje. Słyszałeś o czymś takim jak portfolio? :slight_smile:


#7

Jeżeli masz mnie zamiar mnie pouczać to może pokaż swoje portfolio :slight_smile:


#8

Ok,

http://skullstonegame.com/ <-- nad tym pracuję, kieruję 9-osobowym zespołem. A to jest temat ze screenami: Garść screenów z gry Skullstone

http://pgr-online.pl/ <-- moja pierwsza gra, projekt na którym uczyłem się robić gry.

Dla bardzo zainteresowanych do wglądu mam jeszcze kody źródłewe forka projektu L2J (serwer Lineage 2) który dość mocno poprawiłem. Tobie niech wystarczy informacja, że te kody mam w bezpiecznym miejscu, ‘odporne na format’ :slight_smile:

CV dokumentującego moja 15-letnia pracę w IT już nie będę pokazywał, bo tam nie programowałem gier, tylko cos innego ;).

Starczy?


#9

Widzę że wiesz co mówisz. Przepraszam jeżeli cię zdenerwowałem ale myślałem że jesteś kolejną osobą która ma 12 lat pisze o rzeczach o których nie ma nawet pojęcia.


#10

Gdybyś mógł poczytać komentarze byłbym wdzięczny bo nie chce mi się pisać drugi raz tego samego


#11

Chyba nie do końca rozumiem, mój komentarz był pierwszy, więc gdy go pisałem - nie byłem w stanie takowych przeczytać :slight_smile:

Po prostu grzecznie o to spytałem, trochę już na tym forum siedzę (głównie czytam) i widzę, że jakakolwiek forma portfolio jest zawsze na plus przy takich ogłoszeniach. Zawsze warto się chwalić tym co się do tej pory zrobiło, bo to zwiększa zainteresowanie i pokazuje, że faktycznie jesteś w stanie doprowadzić coś do końca.

No i swoją drogą, temat śledzę na bieżąco, jak i wiele innych, więc komentarze przeczytałem :slight_smile:


#12

:slight_smile: Ok a zatem chyba już sobie przeczytałeś. I sorki nie widziałem ze twój był pierwszy bo nie dostałem powiadomienia

pozdrawiam