Szukam ekipy do tworzenia aplikacji/gier na telefon

Witam , Poszukuje osób do tworzenia aplikacji, gier mobilnych .

Mam w planach stworzyć realne studio z całym niezbędnym zapleczem w przyszłośći.

Potrzebuję ludzi z doświadczeniem tworzenia i programowania od zera.
Pomysły na nie same się znajdą, choć mam kilka ciekawych już przemyślanych.

Jeśli jest ktoś taki proszę od jakikolwiek odzew i przedstawienie się ( Imię, wiek , rodzaj i czas doświadczeń ) .
Dalsze rozmowy będą przebiegać po wstępnej rozmowie .

Może ty się wpierw pochwal doświadczeniem albo chociaż przedstaw widełki dla programisty/grafika etc.

Pozdrawiam

Niewiele mam doświadczenia dlatego szukam ludzi…

Dobra, ogólnie chodzi o to, że nie podałeś żadnych informacji, a oczekujesz, że ludzie zainteresują się projektem :slight_smile:
A więc rozwińmy to po kolei :wink:.
1.“tworzenia aplikacji, gier mobilnych” : Czy chcesz tworzyć przy korzystaniu z gotowych silników, czy np. pisać ją w Android Studio, czy nawet programować natywnie. Już tutaj pojawia się różnica w potrzebnych umiejętnościach.
2. “Potrzebuję ludzi z doświadczeniem tworzenia i programowania od zera.” Rozumiem, że to zdanie oznacza, że szukasz ludzi umiejących zająć się projektem od początku do końca. Bo z mojego doświadczenia wynika, że rozpocząć projekt jest łatwo, ale kończona jest może 1/4 projektów z ekipą składaną od zera. Więc bardziej szukaj ludzi, ze skończonymi projektami.
3. W sprawie pomysłu radziłbym ci najpierw zrobić coś czego prototyp da się zrobić na gamejamie. Mały, prosty projekt z miesięcznym deadlinem. To może skończycie go w 2-3 miesiące :slight_smile: Większe projekty w nowej ekipie nie mają praktycznie szans powodzenia.
4. Wymagasz od ludzi doświadczenia, samemu go nie posiadając i nie pisząc nic na temat tego co możesz zaoferować ze swojej strony. Zakładam tutaj, że projekt jest na zasadzie “podziału zysków”, bo nie pisałeś nic o ewentualnej płacy. Przez to całe ogłoszenie wygląda na zasadzie: “Zróbcie mi grę, ja zajmę się zarządzaniem firmy której jeszcze nie ma. Szukam ludzi którzy zrobią wszystko za mnie.” To nie wygląda dobrze, zwłaszcza, że wymagasz od ludzi podawania dość konkretnych informacji o sobie.

Jeśli chcesz znaleźć sensownych ludzi, pomyśl nad tym co napisałem i popraw ogłoszenie :slight_smile: