Szukam ekipy do tworzenia gry

Szukam osob ktore pomogly by mi w zrobieniu gry.
Gra ma byc podobna do Gungeon, tylko ze w trybie wieloosobowym gdzie dwie druzynu mogly ze soba walczyc.
Potrzebuje osob ktore znaja sie na:
-silniku Unity,
-potrawia pisac w jezyku c++
-grafika

Gra ma byc robiona z pasjii
(zadnych oplat)

A na czym ty się znasz i czym ty się zajmiesz w zespole?

Powiem ci ze sam robilem do tad gry i najbradzie to grafika i modelowanie

A dużo tych gier zrobiłeś? Dużo masz tej grafiki? Może byś coś pokazał…
Btw, ile masz lat?

Najczesiciej te gry trafialy do smietnika albo wogule ich nie konczylem (Pisze ze moge tylko jedno zdj pokazac)

Dobrego wrazenia nie robi bo jest to tylko obgolona mapa bez spritow

Cchemy zrobic gre zrecznosciowo-przygodowo-survivalową i można zrobic z niej troche RTS kontrolowanie osob z gory zarzadzanie oddziałem zbieranie przedmiotów i ulepszanie

W LOw poly chyba nie mamy wystarczajaco doborych asetow i efektow specjalnych zeby to robic w wysokiej rozdzielczosci bo wyjdzie gowno

A moze zrobic wielkiego sandboxa ?

wielka mapa na srodku miasto do okola pustynia w nocy beda sie spamowac zombie celem bedzie przetrwac, a dodatkowym utrudnieniem inni gracze … (dobry pomysl ?)

Po co Ci programista c++ i osoba od Unity? W Unity jest C# a nie c++?

Panowie, najpierw nauczcie się pisać, a potem szukajcie ludzi :slight_smile:

Zacząć pisać wyraźnie i bez błędów, składnie to jedno.
Na forum jestem od niedawna, raczej traktuję się w trzeciej osobie, czytam więcej jak piszę.
Jedno co mi się przewija po raz nasty to posty tego typu…
Chce zrobić grę, jedno co mam do zaprezentowania to … nic! Zaraz MAM! To jest kawałek wycinka, z czegoś.

Na kick starterze nie starasz się o kasę dla swojego projektu z kilkoma zdaniami w kratkę na a4 w brulionie o tym
jak będzie to gra, jednej grafice koncepcyjnej koślawej niejedno-kroć.
Jestem grafikiem, szukam programisty, jestem programistą który … no właśnie nic!
Nie ma sensu pisać że grafikiem z U tuba jestem. Grafikiem to dopiero zaczynam być, mam tuturiale odpalone na playliście.
Praktyka moja to 6h w photoszopie czy inkscape.
Szukanie kogoś do swojego projektu, trzeba potraktować jako reklamę swojego projektu/podejść do tematu poważniej, zachęcić i pokazać się z najlepszej strony.
Papier przyjmie wszystko. Pokory trzeba.
Konkretnie przypomnę wszystkim że aby zrobić grę trzeba usiąść i coś zacząć robić od samego myślenia nic się raczej w magiczny sposób nie zrobi.
Nie chce aby moje słowa zostały odebrane jako Flame czy krytyka autorów posta.

Generalnie to czasem ja, albo ktoś inny ze stałej tutejszej ekipy prostujemy takich wanna_be_gamedev, ale ostatnio to już ręce opadają. Twój post jest fajny, masz 1000% racji, nic się nie zmieni [EOF]