Szukam Ekipy do wspólnego tworzenia gry przygodowej

projektowanie-gier

Siemaneczko,

poszukuje osób do wspólnego tworzenia gry akcji-przygody opierającą się na szukaniu skarbów po drugiej wojnie światowej z zagadkami. Podczas poszukiwania skarbów okaże się że nie tylko gracz szuka drogocennych zdobyczy pozostawione po 2 wojnie światowej ale też inne ekipy będą starały dostać je w swoje ręce. Przeciwnicy będą pośpieszać gracza do podejmowania decyzji ponieważ jak będzie zbyt długo czekał może stracić swoją jedyną szanse na zdobycie skarbu.

Gra ma być przedstawiona na mapie gdzie będziemy o wszystkim decydować lecz walka będzie odbywać się w systemie turowym na planszy z kamerą ulokowaną izometrycznie (coś jak w xcom albo pathway). System graficzny ma być pixelart albo szczegółowa kreska. Silnik na którym będzie tworzona gra to unity 3D. Język używany do pisania gry to C#.

Projekt jest niepłatny robiony w celach hobbistycznych i podszlifowania umiejętności.

Poszukuje:

-Programistów

-Grafików

-Game Designer

-Scenarzystów

-Dźwiękowców

Jestem dopiero uczącym się języka C# ale bardzo szybko łapię nowe zagadnienia. Kilka takich mniejszych gierek których nigdy nie skończyłem zrobiłem sam ale teraz chcę zrobić coś większego w gronie osób które również lubią pracować nad grami. Zajmuję się programowanie jak i ciągnę projekt do przodu(czyli staram się wszystko zorganizować tak żeby nic nie zabrakło). Kilka osób już się zgłosiło i na aktualny moment jest nas wszystkich razem 8 osób.

Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail:

bitrunnersstudio@gmail.com