Szukam ekipy: Dwóch adminów do gry # manager Piłkarski #

Witam

Z tej strony Seth Sorrenson pisze do was z uwagi na to iż poszukuje ekipy do powstającej gry będzie to manager Piłkarski.
Gra jest stworzona od zera na autorskim silniku w pełni funkcjonalnym. Mamy ogromną ilość funkcji tysiące linijek kodu w skrócie gra w 90% ukończona myślę za miesiąc wersja alfa może spokój ie ruszyć.

Teraz informacja dla was. Będzie to gra hobbistyczna robione z pasji tak że szukam osoby które chcą się zaangażować w ramach tego wyznaczone osoby otrzymaja range Administratora…

Do waszych zadań będzie test gry czyli sprawdzanie i szukanie błędów, pomysły na unowoczesnianie poszczególnych działów itp

Nie wykluczam dla zaangażowanych jakieś datki finansowe w postaci… Nie wiem co tam preferujecie przelew jakieś kody psc ect. Przede wszystkim zależy mi za zgranej ekipie.
Po za tym szukam moderatorów asystentów gry ect… Mamy dużo miejsc i zadań do wykonywania

Nie będę opisywał gry jest ona na prawdę mega rozbudowana dla ciekawskich pisałem ja dwa lata z przerwami :slight_smile:
Po szczegóły zapraszam na PW

Pozdrawiam Seth

@Seth Dobrze, że prezentujesz projekt ale rzuciłbyś jakiś zrzut ekranu, jestem pewien, że to spowoduje większy odzew wśród publiki :wink: Co do gry alfa, cóż, nie zapomnij o fazach zamkniętej bety i otwartej bety bo one też trwają :stuck_out_tongue: Kiedy wydawałem grę via WWW, będącą typowym fantasy, też po 2 latach pracy myślałem, że “e tam, jak już alfa to gra w sumie gotowa” a tu niezła porażka nastąpiła bo okazało się, że wiele rozwiązań, które uznaliśmy za ‘fajne’ w alfie musieliśmy potem na żywca przerabiać, nie zawsze z aprobatą graczy :wink: Tak więc moja rada brzmi, zaprezentuj, wpuść kontrolowaną grupę znajomych lub ludzi z mniejszej społeczności do testów pierwszych i niech dadzą Ci opinie tylko nie takie na zasadzie “Fajna gra” a coś bardziej konstruktywnego. 5 osób to za mało by przetestować grę (tak było w naszym przypadku) bo niby potem błędów nie było, a weszli ludzie i nagle bug na bugu.

Pozdrawiam Ezir

Niestety w tym miejscu nie zdradzę screenów zaczekam do zamkniętych testów dla zainteresowanych mimo to miłe jestem zaskoczony przede wszystkim dobrymi uwagami z twojej strony aczkolwiek większość z nich już zaplanowałem wcześniej ale dobrze i rozsądnie jest sugerować się innymi użytkownikami o pokrewnych zdaniu. Poza tym niespodziewalem się tak licznej grupy zainteresowanych. Ze swojej strony dodam że wersja zamknięta będzie od lipca do września zobaczymy ile sam osobiście błędów popełniłem jak i nie dostrzegłem :slight_smile:

Aaa i zapomniał bym wersja online pojawi się już za 2 tygodnie w którą będzie można zobaczyć ze screenów. Oczywiście jak wygląda cały projekt jak i rejestracja pojawi się niedługo potem do której planuje wybrać garstka wybranych którzy będą grać i przeprowadzimy sezon testowy w postaci przyspieszonej. Domyślam się iż bez screenów nie wygląda to okazałe ale głęboko w głowie mam swój plan który realizuje krok po kroku
Pozdrawiam

Chętnie zobaczę grę kiedy będą testy już w większym gronie, jak coś śmiało pisz do mnie na pw, chętnie pomogę, a może i jaki bug wyłapię :wink: Tak się składa, że teraz jestem w trakcie tworzenia też gry, która lipiec-sierpień wejdzie najpewniej w zamkniętą betę xD Tematyka jednak fantasy, tak więc żadna to konkurencja :stuck_out_tongue:

W każdym razie, skoro już radziłem wcześniej, to uczulę na jedną małą rzecz: Po przyspieszonych testach, zrób z tydzień-dwa tygodnie testów normalnych. My tak mieliśmy, że na przyspieszonym systemie crafting był np. super ale okazało się, że na realnym jaki zaplanowaliśmy, wymagał tak żmudnej pracy, że aż się odechciewało grać xD

Miło mi to słyszeć ogólnie to nie jest mój pierwszy projekt w życiu ale tak rozwinięty i rozbudowany według mnie to już swiezakuje :), z miłą chęcią skorzystam z pomocy. Świeżego spojrzenia i dobrego oka nigdy za malo.
Mam plan zrobić przyspieszony sezon który potrwa dokładnie ponad miesiac a później zamknięty ale pełny normalny sezon w. Którym przetestujemy cała grę jak i zobaczymy jak się to ma w naturze. Spodziewam się że będę kolejne 3 4 sezony dopracowywal rdzeń gry ale najważniejszy jest początek :slight_smile: dzięki za rady.

Seth Sorrenson to Twoje imię?

Ciekawe pytanie :slight_smile: hihi tak? A czemu pytasz?

Chociaż ja nazywam się Fabio, i czasem spotykam się z tym, że się dziwią, to o Sethcie słyszałem tylko w grach lub na filmach :smiley:

A to miło… Jest coś unikalnego we mnie… Ogolnie to ze szwedzkich korzeni :slight_smile:

Cześć. To będzie gra przeglądarkowa, tak? Ja się jaram menadżerami piłkarskimi, mam jakieś tam doświadczenie w programowaniu, a teraz chcę popróbować w gamedevie. Chętnie pomogę.

No to zapraszam na PW jak najbardziej chętnych dużo ale z doświadczenia wiem że zdarza się czasami iż niektórzy mają słomiany zapał i odchodzą albo po prostu się im nie podoba

Projekt jak najbardziej przez przeglądarkę