Szukam ekipy gra TPS RPG

Ale się tu dyskusja rozwinęła :smiley:.

@PAG, ale to nie obrażanie, tylko przedstawienie faktów. Po tonie wypowiedzi Twojego kolegi z teamu, czy tam “szefa” można łatwo wywnioskować, że to buc z przerośniętym ego, chcącym robić cuda na kiju, nie mając przy tym żadnego doświadczenia (lub przynajmniej autor się nie pochwalił).

Gdybyś podchodził do tego profesjonalnie, to wiedziałbyś, że spisując GDD i zastrzegając do niego sobie prawa, nikt nie mógłby Ci nic zrobić, a ty miałbyś coś do pokazania. Umowa jest git, zawsze to dodatkowy plus, bo “tak pracują dorośli”. Skoro odnosisz się tak, jakbyś był dużo starszy od wszystkich, doświadczony, to pokaż, że nie rzucasz słów na wiatr, tylko taki jesteś. Dorosły, odpowiedzialny facet z profesjonalnym podejściem. To co wylało się w tym temacie zajeżdża amatorką.

PS. Nie jestem żadnym profesjonalistą gwoli ścisłości, umiem wyciągać wnioski, no i też nie muszę, żeby wiedzieć jak nie należy tego robić :stuck_out_tongue:

Tak btw to profesjonalnie rekrutuje się na skillshot.pl
Na forach panują trochę inne realia, dlatego zwracamy uwagę, tłumaczymy, wyjaśniamy, prosimy o więcej informacji itp. I jesli autor tematu podchodzi do sprawy jak dorosły, to nie ma żadnego flame a temat kończy się po kilku postach. A tu… nawet najbardziej rozchwiany psychicznie gimnazjalista w historii wszystkich polskich forów gamedevowych nie może się pochwalić dłuższym tematem.

Mam wrażenie, że czytamy dwie różne rozmowy :stuck_out_tongue: Myślę, że obraził. Np mnie obraził zanim zacząłem cokolwiek pisać.

Dla przykładu to implikuje, że jestem skrajnie lekkomyślny opisując tutaj swój pomysł i devlog.

Z tego co zauważyłem to tutaj jest wielu twórców gawędziarzy, każdy jest znawcą ale jakoś CDPR o nich nie zabiega.
Odrobinę realizmu Panowie i Panie.

Co to w ogóle za tekst.

Wasze komentarze są bez sensu, wnoszą kompletnie nic, więc darujcie sobie przemyślenia i opinie, bo nic o projekcie nie wiecie. A znając życie, jak projekt zaskoczy i będzie kontynuacja, to pojawicie się pod innymi nickami i będziecie chcieli dołączyć - ale świat jest mniejszy niż się wydaje, a ludzie się znają.

To jest arogancja w czystej formie.

Let me fucking google that for you […] prawda jest brutalna, doświadczenie mamy zbliżone, czyli małe lub żadne, z tą różnicą, że ja nie spamuję pod innymi postami zgrywając profesjonalistę :blush:

Chamówa straszna.

Co to znaczy, że pomysł nic nie kosztuje? Kto Wam takie brednie wciska?

Np ja.

To kilka przykładów chamstwa, jeszcze zanim się dosiadłem do rozmowy :slight_smile: Później było tylko gorzej. Dziwi mnie, że komuś kto tak się zwracał do rozmówców (których w sumie szukał) nie jest wstyd za swoje zachowanie.

Który to osiągnął praktycznie w jeden dzień :stuck_out_tongue:

Tak btw. Koleś chce robić grę, start od zera, czyli tak jak autor tego tematu. 17 lat. I szanuję go za odpowiedź.

Brakuje tylko 22 odpowiedzi do dogonienia frozenshade Garść screenów z gry Skullstone :wink: oby tak dalej.

Jakub zrobił tak jak powinien zrobić autor tego tematu. Zrozumieć pomoc i ją wykorzystać a nie się kłócić…

Mój właśnie przegonił :frowning:

To po pierwsze lecim:D

Trzeba złożyć gratulację dla autora za stworzenia takiego tematu :stuck_out_tongue:
Oczywiście nic poza byciem “chamem” (bez urazy dla autora) go nie wyróżnia.

Nierozwaga, to raczej nic obraźliwego, w przeciwieństwie do chama, nowotworu czy innych określeń jakich użyłeś.
lmfgtfy, to link powszechnie używany, tekst jaki się pojawił, nie był jego autorstwa, ale dodany przez serwis lmfgtfy, którego sama używam w super dziwnych przypadkach. Ten dotyczył pytania o coś co każdy, kto zajmuje się grami powinien wiedzieć.
Na temat pomysłu i jego wartości mam zdanie identyczne, tylko pomysł trudniej jest sprzedać, łatwiej go wykonać. Ludzi bez wyobraźni, powielających schematy jest wielu.
Ale teraz widzę jak działacie.
W grupie.
Macie jednego wroga. Klepiąc siebie nawzajem po plecach.
Uciekam zanim przerzucicie się na mnie.
Powodzenia w karierze.

Forumowicze, w tym ja nie działamy w żadnym spisku. Chcemy pomóc innym, do tego przecież zostało stworzone forum.

ByerN nic takiego nie użył, jest to bezpodstawny atak sformułowany pewnie po to żeby jego reputacje obniżyć (bezsens, clickbait).
Wykorzystał słowa które nie są nawet traktowane za przekleństwa…
Co do mnie to te słowa są wzięte w cudzysłów przez co nie mogą być traktowane jako obraźliwe. Dodaje często także taką formułkę:

Pozdrawiam

Jesteś w błędzie. Ale nie zabronię Ci przecież tak myśleć :stuck_out_tongue:
Ten temat ze strony autora dało się rozwiązać po ludzku. Tak by nikogo nie obrazić. I ludzie sobie z tym radzą. To jest normalne. Autor tego tematu nie podołał wyzwaniu. To przykre, ale czasem tak jest.

Wzajemnie :slight_smile:

Tak, to spisek. Zmuszamy ludzi do ujawniania pomysłów, potem je kradniemy, przerabiamy na gry a gry przerabiamy na grube miliony. No i zniechęcamy konkurencję, więcej naszych gier, więcej pieniędzy graczy dla nas.

Brakowało w tym temacie dobrej ironii :smiley:

Taki shitstorm a mnie nie było :frowning:
A tak na poważnie w miarę bezstronnie.
Chcesz coś zrobić super ale zajebistymi pomysłami na gry to i forum i piekło jest wybrukowane.
Jasne nie chce nic pisnąć o grze bo to same rewolcje i bestshoty, a Blizzard i ubi nie śpią.
Styl graficzny silnik etc obojętne. To weź cokolwiek do ręki i zacznij prototypowac a nawet i na kradzionych modelach czy grafikach. Jak już będziesz coś mieć to wróć i szukaj ekipy bo póki co nie masz ani marchewki ani kija.
Co do prywatnych wycieczek o gimbazie etc. To jesteś grubo w błędzie większość “aktywistów” tu już dawno skończyła 30 a do tego większość z tej większości ma albo w EA swój projekt albo nearmiss. Więc wiedzą co piszą.

I na koniec . Fallouta to Ty szanuj i nie stawiaj w jednym zadaniu 2 z 4 Bo to herezja.
Amen

Witam

Mam na imię Tomek mam 18 lat i od około 2 lat bawię się w robienie gier
najwięcej doświadczenia mam z projektowaniem poziomów oraz UI. Czuje się naprawdę mocny w tych dwóch dziedzinach jeżeli chcesz ze mną współpracować pisz do mnie na email. Największe doświadczenie posiadam z Unity ale jeżeli będzie trzeba pracować na UE4 to nie widzę większego problemu ponieważ kiedyś przelotnie miałem styczność z tym silnikiem.

tomeknawrocki2000@gmail.com

Moje portfolio:

• Amatorskie projekty gier w zasadzie nikt w to nie grał prócz mnie i moich znajomych.
  • Od kilku miesięcy tworzę bardziej rozbudowany projekt ale jest jeszcze zbyt wcześnie by można było coś pokazywać.

Pozdrawiam

Temat już do zamknięcia

Navro Mistrz czy ty chodziarz przeczytałeś TEMAT?
!!!

Tematy chyba ci się pomyliły. Autor apelował o usunięcie konta :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Hej, zakładasz firmę zajmującą się produkcją gier, jeśli szukasz profesjonalnej księgowej, działającej od kilku lat w branży księgowo-giereczkowej, znającej rozliczanie ulgi dla programistów, grafików, ulgi na nowe technologie B + R itp - zapraszam do kontaktu z biuro.awik@gmail.com Agnieszka