Szukam ekipy gra TPS RPG

Palanthir, zachęcać będę pomysłem, ale najpierw muszę wiedzieć, że ta osoba coś wniesie do projektu - zdolny programista albo grafik.

“Przyjacielu”, wszyscy prócz ciebie co pisali w tym temacie mają jakieś doświadczenie. Z krótkiej analizy wynika że jest ono większe od twojego(mogę się mylić). Lepiej by było jak byś pokazał porfolio(niestety najpewniej nie masz), opisał grę w kilka krótkich zdań, dzięki nim potencjalny “pracownik” widzi czy jest sens pisać etc. Jak ktoś będzie chciał to i tak ci pomysł ukradnie.

Druga sprawa

Wymądrzają się bo chcą ci pomóc. Nie było by pod tym tematem tylu postów jeśli być zrozumiał, a nie “kłócił się”.

Naprawdę? To jest sprzeczne z twoją “ideologią”. Jeśli chcesz żeby ktoś do ciebie napisał przedstaw ten pomysł skoro zachęcać nim będziesz. Było wiele takich projektów jak twój z których nic nie wyszło.

Trochę się czepiam, ale czy wszystkie te platformówy, ścigałki, bijatyki, i tuzin innych gier bez żadnego tła fabularnego to też interaktywny film? :smiley:

Polecam artykuł:

Ty masz pomysł, Stefan ma pomysł, a Zdzichu ma 15 pomysłów na godzinę. Różnica jest taka, że oni wnoszą realny skill do projektu, ponieważ Stefan programuje, a Zdzichu jest mistrzem grafiki. Bardzo ciężko będzie ci przekonać kogokolwiek do siebie, ponieważ:

• nic nie zrobiłeś,
  • nic nie chcesz powiedzieć,
  • nie masz kasy,
  • nie masz doświadczenia (oczekujesz dema gry TPS RPG w 2 miesiące)
  • jedyne co oferujeszto to bardzo ogólny pomysł, ponieważ nie ma znaczenia grafika czy styl.

W zdecydowanej większości gier, nawet jeśli historia to nieopisywalne mistrzostwo, to i tak nikt nie zagra w grę gdzie gameplay kuleje. Z kolei gra gdy sytuacja jest odwrotna (co się często zdarza), gra ma szansę na sukces. To co oferujesz to jest umiejętność skrajnie drugorzędna.

Nie staram się nikogo obrazić, jedynie uświadomić, że istnieje duża szansa, że twoje oczekiwania są nierealne. Mimo to, życzę sukcesów.

Chyba nie wierzysz już w to, że po tym wszystkim znajdziesz tu kogoś do projektu, prawda? :stuck_out_tongue:

Ten fragment jest zabawny:

Pomysł może jest rewaluacyjny, a może jest beznadziejny, ale tak jak utalentowane osoby wybierają z kim chcą pracować, tak i ja wybiorę sobie ekipę

Tak jakbyś myślał, że jakiś szanujący się programista czy grafik chciałby pracować z kimś, kogo trudno określić inaczej niż “rak społeczeństwa”. Jestem w stanie Cie zapewnić, że każdy potencjalny współpracownik po przeczytaniu tego jak obrażasz ludzi na prawo i lewo, wyrobi sobie o Tobie niepochlebną opinię i oleje ten temat. Nigdy by mi przez myśl nie przeszło by podchodzić tak bez szacunku do ludzi i strzelać sobie tym w stopę :stuck_out_tongue: Jak dokładnie widzisz rozwój i prowadzenie swojego projektu, skoro nie potrafisz się nie pokłócić z całym forum w swoim własnym ogłoszeniu? I jak widzę, jedynym temacie, który tu założyłeś? :stuck_out_tongue:

Żenujące. O ile jestem wyrozumiały dla ludzi niezależnie od ich doświadczenia, wieku, profesjonalizmu czy temperamentu, to ktoś taki jak Ty jest plamą na honorze gamedevu

uderz w stół, a nożyce się odezwą :laughing:
z pewnością nie szukam takich ludzi jak ty - projekty, które tu ruszyły, zapewne padły przez takie właśnie osoby.
Zakładam 16-18 lat?
Główne zajęcie: posty na forum?
Z miłą chęcią pokazałbyś swoje prace i odmówił udziału, żeby tylko pogrzebać komuś projekt?
Gdybyś tylko mógł, wiem żebyś to zrobił :slight_smile:

Nie zadałeś sobie nawet minimum trudu by przejrzeć projekty upublicznione na tym forum.

Prawda broni się sama :slight_smile: a Ty już nie zasługujesz na to bym Ci cokolwiek udowadniał. Na tym forum jest wielu uzdolnionych i ambitnych twórców. Jak dla mnie już sobie tu pogrzebałeś jakiekolwiek szanse.

Zbyt płytko autorze oceniasz ludzi. ByerN napisał przykre fakty, jednak ty i tak nie umiesz przyjąć tego na klatę tylko kłócisz. Jeszcze zakładasz niepełnoletność forumowiczom…

Po przeczytaniu ogłoszenia zastanawiałem się nad dołączeniem do projektu.
Po przeczytaniu komentarzy kategorycznie odradzam komukolwiek.
Drogi przyjacielu, ważniejsze jest dla Ciebie uzbieranie ekipy czy udowadnianie własnych racji :slight_smile: ? Ego nie idzie w parze z reklamą.
Życzę powodzenia

Chyba zmienię nick na Frodo - sam przeciwko wszystkim trollom :laughing:
Post was nie dotyczy, po co piszecie?

Dokładnie zgadzam się z wypowiedzią, dla tego Pana jest ważniejsze udowodnienie swojej racji niż projekt.
To nie wróży dobrze jeśli chodzi o przyszła współprace.

Sam zacząłeś tą kłótnię. Ja w pierwszej odpowiedzi chciałem pomóc. Na twoim miejscu edytował bym ogłoszenie czyli lekko je naprawił i wszystko by było w porządku.

Tylko musiałeś zaczynać tą dyskusję, jak byś nie mógł krytykę przyjąć i wyciągnąć z niej wnioski.

Magnus, szukam zdolnej ekipy, ale tu zbyt wielu sfrustrowanych ludzi mnie wypytuje o rzeczy, którymi się podzielę z osobami, które mają talent, a skoro grafik/programista nie ma co pokazać to mnie atakują - ich frustracja stała się zabawna. :sweat_smile:

Skąd wiesz, że nie dotyczy, a może jesteśmy potencjalnymi kandydatami którzy chcieli się dowiedzieć czegoś więcej :wink:

Ja bym się na twoim miejscu cieszył, jeśli ktokolwiek by się zgłosił, a ty będziesz szukał talentu, powodzenia.

krytykę czego? jak kolejny raz już piszę, że pomysł przedstawię tym z którymi będę chciał współpracować.
jak grochem o ścianę :sunglasses:

To życzę powodzenia w szukaniu ekipy. Nie mam zamiaru już pisać tego samego.

Pozdrawiam

bo jak ktoś szuka grafika, to on pokazuje swoje prace - nic nie ryzykuje, chyba, że wstydzi się tego co zrobił.

to własnie odróżnia projekty które odnoszą sukces od tych które padają - słowo klucz “ktokolwiek” byle zrobić

Sam szukałeś, nie znalazłeś, więc trzeba “pomóc” innym?

Jest w tym trochę racji, tylko to działa w obie strony.