Szukam ekipy gra TPS RPG

Na jakiej podstawie zakładasz że nie znalazłem? Mam ekipę i jestem zadowolony.

Zakładam, że to nie dlatego Cie ludzie atakują :slight_smile: I nie dlatego, że nie chciałeś pokazać swojego pomysłu. Tylko dlatego, że obrażasz ich identyfikując się z gamedevem. To tak jakby wyglądało, że tak aroganckie przerośnięte ego jak Ty, jest nam w jakikolwiek sposób równe :slight_smile:

Pewnie większość tutaj podobnie jak ja chciałoby ochronić nieświadomych współtowarzyszy przed dołączeniem do Ciebie i pewną stratą czasu, energii i nerwów. To normalna ludzka reakcja

trochę?
mój pomysł można wykorzystać, przerobić i sprzedać jako swój, a co najgorsze, można go zepsuć.
grafik czy programista pokazujący swoje prace nic nie ryzykuje.
więc nie, to nie działa w obie strony.
Dlatego umowy NDA spisuje się na pomysł a nie portfolio…

Każda osoba która dołączy do ciebie może to wykorzystać. Chyba że miliony umów będziesz podpisywać :stuck_out_tongue:
Chodzi mi i innym o krótkim opisie gry , zarysie fabuły etc. A nie wysłaniu na forum całego scenariusza…

Ty chcesz chronić innych? to dopiero “aroganckie przerośnięte ego”.
Chcesz trollować, jak większość pod tym postem.
Nie chcesz dołączyć, to po co się wypowiadasz?
A tak, zapomniałem, jesteś lepszy od innych.

Programy komputerowe i prace grafików chronione są przez prawo. Są utworami posiadającym wartość, wartymi ochrony prawnej.

Pomysły tej ochrony nie mają bo … są nic nie warte.

Tak chłopcze, z każdą osobą podpiszę umowę - tak pracują dorośli.
milionów nie skomentuję.

Scenariusz to pomysł, 120.000 w Polsce 2.000.000 w Stanach.
Taki przykład na szybko, pomysł opisany na 100 stronach.
każdy dobry biznes zaczyna się od dobrego pomysłu.

Nazywaj mnie jak chcesz. Ja mogę cię nazywać sformułowaniem ByerN’a.
Zależy to od sytuacji. Jeśli cię stać to proszę bardzo choć spowoduję to odejście części osób.

Dobrze jeśli wrzucił byś tu całe GDD lub scenariusz. ktoś mógł by go wykorzystać, ale tu chodzi o zwykły opis.
A nie boisz się, że ktoś się zgłosi i potem wykorzysta twój pomysł, może nawet sam wydawca :wink:

Np. moje 2 pomysły na grę RPG, to proza Lovercrafta i Howarda. Ostatni sukces Conan Exiles, pokazuje, że to nadal dobre tematy :wink:

Chcesz trollować, jak większość pod tym postem.
Nie chcesz dołączyć, to po co się wypowiadasz?

Jest szansa, że kogoś tym ochronię. Jest też szansa, że wyciągniesz wnioski z tego co piszą inni, nie popełnisz więcej takich błędów, dorośniesz i faktycznie coś osiągniesz :stuck_out_tongue: Taki to ja jestem miły :slight_smile:

Nie sądzisz, że to dziwne, że cały świat, do którego właśnie wszedłeś jest przeciwko Tobie? Może robisz coś nie tak? :stuck_out_tongue: Cóż by to mogło być…

Ok trolle, bo już mi ręce opadają od waszych wypocin.
Gra “Monument Valley” taki przykład, opiszcie jak zachęcicie grafików i programistów do udziału w realizacji, bez ryzyka, że ktoś postanowi zrobić coś podobnego, wejść na rynek z grą przed wami i on zarobi na tej grze, na nic niewartym pomyśle.

Nie potrafisz tego opisać zachęcająco, nie zdradzając pomysłu? to się nie wypowiadaj!

Twój temat wejdzie do kanonu januszy gamedevu kolego, możesz być z siebie dumny.

Jeśli wejdziesz między wrony…
I nie jesteśmy kolegami.

Pomysły na Kickstarterze wiszą jak owoce na drzewie, tylko brać. Do tego jeszcze pięknie opisane. Nawet można zweryfikować ich potencjał. Tylko nawet najlepsze pomysły mogą się nie sprzedać i trzeba je zrealizować.

Kickstarter to nie pomysły tylko między innymi dema gier - nikt nie pisze chcę zrobić grę, dajcie mi kasę, ale pokazuje demo lub film z niego.

gdzie sa te gry?

i gdzie ten opis?
zatkało trolli?

Już Cie nie stać na mój czas :slight_smile:

Wydaje mi się, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

A mimo tego nadal komentujesz, jednocześnie nie odpowiadając. Podręcznikowy przykład definicji.