Szukam ekipy gra TPS RPG

Nie mam? to są twoje gry? daj linki.

Większość uznała że to nie ma sensu.

Zaglądam tu w przerwie od programowania i patrze czy admin się zainteresował usunięciem Cie z forum :stuck_out_tongue: Ale to już ciekawość, na którą mogę sobie pozwolić

A mimo tego jak twój kolega nadal komentujesz, jednocześnie nie odpowiadając.

Od początku wasze komentarze nie miały sensu - były nie na temat.
Nauczka dla mnie, nie wdawać się w rozmowę z trollami.
Omijają pytania, na które nie potrafią odpowiedzieć, bo ich trollowanie okazałoby się bezskuteczne.

Ja widzę tylko 1 trolla w tym temacie, reszta to ludzie siedzący tutaj od lat, z merytorycznymi wpisami i czymś co mogą pokazać.

Gdzie te merytoryczne wpisy na mój post?
Ja widzę komentarze nie na temat.

Może ktoś zna odpowiedź na to pytanie.
Jak się kasuje konto?
Założenie tego, było jedynie strata czasu, większość z was będzie nadal robiła to samo za kilka lat - trollowała.

Jest w ustawieniach taka opcja. Jeśli jej nie masz musisz poprosić moderatora.

Wreszcie jakaś odpowiedź na temat.
tak czy inaczej, dzięki

Siedzę w nudnej pracy a tu takie fajne rzeczy się dzieją… ominęła mnie zabawa :wink:

Każdy zadający pytanie to frustrat? Czy przejrzałeś już projekty tych ‘frustratów’? Bo jak by nie patrzeć, ale wg mnie świadczą o ogromnym talencie. Pokazałem co trzeba w moim własnym temacie. Zapraszam.

Nie. Mylisz się, tylko szkoda, że o tym nie wiesz.
Jak ktoś szuka ekipy to przede wszystkim pokazuje/prezentuje jak najwięcej z tego, co sam ma/oferuje. Takich jak ty jest dużo więcej niż wszystkich programistów i grafików razem wziętych. No, może dźwiękowcy wyrównali by trochę. Popyt jest dużo większy niż podaż, do tego dochodzi fakt, że w ten sposób organizowane projekty przeważnie upadają albo słuch o nich ginie. Chciał byś posłuchać jak się coś takiego ogarnia? Bo ja Ci bardzo chętnie wytłumaczę, krok po kroku. Siedzę w tym już kilka ładnych lat i nie były to lata spędzone na wymądrzaniu się na forach :slight_smile:

Nosz kurde, nie miał bym już co całymi dniami robić, tylko kraść czyjeś pomysły. Z jedną grą mam wystarczająco dużo roboty. Zresztą masz prawo wymagać podpisania NDA przed ujawnieniem czegokolwiek. Masz też prawo zażądać wysłania ci pocztówki z całuskami albo zdjęcia komputera (żeby stwierdzić czy nie jest ‘za słaby’ ). Tak, tylko z kolei ludzie mają prawo to olać. I oleją, takie są realia. Zachęcenie stoi po twojej stronie, zdolny grafik czy programista zamiast wypytywać cię o szczegóły i bawić się w papierki po prostu zajmie się swoją robotą, która być może przynosi mu dochód.
Podpisywałem już NDA, kilka, i to całkiem niedawno. Jednak nie wysyłały mi go randomy z forum (nie obraź się, ale jesteś tu nowy i niczego pozytywnego sobą nie zaprezentowałeś), tylko mniejsze lub większe studia które na dzień dobry oferują realna kasę na UoP/B2B. Więc jak nie chcesz zdradzić szczegółów projektu to chociaż zaoferuj pieniądze, nawet za demo.

To idziemy po rekord Odpowiedzi na tym forum :smile:

WOW
Razem robimy te same gry.
Na tę, na którą jeszcze nie mamy inwestora, Mr.N chciał dać szansę tym super początkującym.
Mówiłam nie odpisuj na takie komentarze ale nie posłuchał :disappointed:
Dlaczego pod moim nie ma hejtu?
Dlaczego mamy już trzy umowy z super zdolnymi artystami? Od wczoraj!
Pytania były retoryczne, a przyszłym ambitnym ale początkującym producentom radzę zrobić to samo.
Sukcesów wam życzę, bynajmniej nie w tym co tutaj pokazaliście.
Chociaż pewnie i tak zostanę oskarżona o stronniczość.

Różnica jest prosta. Autor pisał o super grze, pomyśle tajnym, lecz nie mając żadnego doświadczenia w produkcji gier, szczególnie RPG.

Nowy twórca powinien przedstawić pomysł, główne założenia, wszystko schludnie napisać i krytykę przyjąć na “klatę” wyciągając z niej wnioski.

Każdy ma do tego prawo, lecz opowiadanie się po stronie autora nie jest racjonalne z punktu widzenia normalnego forumowicza.

Serdecznie Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

Bo Rafał odpisał… i to w taki sposób, który się ludziom nie spodobał.

Pod Twoim postem również pojawił się komentarz z prośbą o ‘coś więcej’. Ludzi oferujących magiczny podział zysków jest mnóstwo, popatrz sobie na inne posty tego typu, porównaj z ilością rozwijanych projektów na forum, wyciągnij wnioski i zrozum naszą nieufność.

Btw, czy styl artystów jest ze sobą ‘kompatybilny’? Czy jeden to np fantasy pixel art a drugi lubi postapo w ołówku?

Nadrobię tego threada, obiecuję

tenor

Twój kolega to arogancki cham :stuck_out_tongue: Tak się przedstawił swoimi pierwszymi odpowiedziami i kontynuował swoją postawę przez całą dyskusję obrażając przy tym każdego po drodze. Nie ma co więcej o tym dyskutować.

Skoro tylu ludzi doszło do tego samego wniosku, to coś musi w tym być.

Polecam jak najbardziej :stuck_out_tongue:

Ktoś miał w końcu “jaja” żeby napisać te słynne słowa:

:smile: Pozdrawiam

Przeczytałam wszystko.
Dużo tego!
Jedyne obraźliwe wpisy są twojego autorstwa.
Musisz być chyba tutaj kimś znanym i lubianym.

Są tylko 2 części zdań które mają charakter obraźliwy. Czasami potrzeba na forum kogoś kto napisze ostrzejszym językiem. :slight_smile: