Szukam ekipy: grafik, scenarzysta, designer

Czesc,

Pracuje obecnie nad swoja wlasna gra, gatunkowo najblizej mi chyba do izometrycznego RPG. Szacuje, ze zostalo mi jeszcze 3 do 6 msc pracy, zanim projekt nabierze ksztaltu i jakosci pozwalajacej na prezentacje potencjalnemu wydawcy.

Doswiadczenie branzowe pozwala mi na biegle poruszanie sie w Unity i Unrealu i pipeline 3d: Maya, ZBrush, Substance i oczywiscie Photoshop.

Kogo szukam: grafika, scenarzysty, designera - o ile technicznie jestem biegly, to zwyczajnie brakuje mi talentu i czasu na wszystko. Jesli chcialbys tworzyc koncepty, scenerie, levele, gameplay czy balans to zapraszam, takze poczatkujacych. Uwazam, ze wszystkiego sie mozna nauczyc, a nikt nie rodzi sie od razu z doktoratem (no moze poza paroma wyjatkami).

Moim celem jest jak najszybciej poszukac wydawcy, tak aby mozna bylo oplacic ekipe. Wiec jesli masz na tyle wolnego czasu i chcialbys dolaczyc zapraszam, jesli czujesz, ze musisz skomentowac, ze sie nie uda, za darmo nie bede pracowal, albo zwyczajnie boli Cie pupa i lepiej sie poczujesz to tez zapraszam. Lepiej sie poczujesz.

Zainteresowanych prosze o kontakt na: info@atytoma.pl

Na razie to potrzebujesz prezentacji dla potencjalnych współpracowników, którzy mieli by zaryzykować swój czas.

Postaw się na miejscu programisty/grafika, który widzi takie ogłoszenie. Zachęca?

(EDIT: nie, nic mnie nie boli, mam pracę w gamedevie za dobrą kasę + własny projekt, wiec nie muszę się też poczuć lepiej pisząc posta na forum.)

Jesli bylbym zainteresowany to skontaktowalbym sie z autorem, zeby zobaczyc nad czym pracuje i czy powaznie podchodzi do tematu. Moze chcialbym z kims pracowac, bo sam mam cos w zanadrzu. Nie wiem, powodow moze byc 1000. Widzisz ja odszedlem z gamedev, bo to ciezka praca i wcale nie tak super platna. Nie mam nic przeciwko ciezkiej pracy, ale na siebie, a nie prezesa spolki.
Zreszta po wacka odpowiadasz na ogloszenie, jak nie jestes zainteresowany? Nudzisz sie w pracy?

Boli cię moja odpowiedź? Przeszkadza ci w czymś? Zaburza porządek tego watku i obawiasz się, ze zmniejszy się ilość potencjalnych zainteresowanych?

Powiem ci jak to działa: prawdopodobnie nie odezwie się do ciebie nikt sensowny. Nie podałeś żadnych konkretów a to forum pełne jest takich ogłoszeń - historyjka autora o tym jak chce stworzyć grę i zero konkretów.

Pokaz coś, cokolwiek, kilka screenów, video. Przyciągnij uwagę bo inaczej każdy zapomni tego posta minute po przeczytaniu go.

Jprl. Czy mozna miec czystszy bol pupy niz Ty. Ogolnie to boli mnie samo Twoje istnienie. Tak jak niechciany insekt. Choc nawet nie, bo spelnia on jakas role w przyrodzie. Nie interesuje Cie to na drzewo. To co mam pokaze zainteresowanym.

Piękna prezentacja przyszłego team lidera :slight_smile:

Powodzenia życze :slight_smile:

Dziekuje i nie do zobaczenia.

Też jestem zdania, że pokazanie Twoich poprzednich projektów albo aktualnego znacznie pomoże Ci w znalezieniu współpracowników. Albo chociaż jakieś portfolio, jeśli nie skończone projekty.

Tak, to prawda. Tylko nie moge wstawiac projektow nad ktorymi pracowalem i publicznie sie nimi chwalic. Nie szukam tez ludzi na gotowe. Jak widze jakie projekty sa wydawane i na jakie sa wykladane pieniadze, to widze ze sam jestem w stanie to zrobic. To wlasnie jest moim glownym motywem. Takiego Kajko and Kokosh czy jak go tam nazwali jest w stanie zrobic srednio rozgarniety dev na assetach. To samo produkt IPN i miliony innych. Zarobi na nim tylko wydawca i spolka dewelopera. Sam pracuje nad projektem i jesli nikt nie bedzie chcial sie dolaczyc lub ukoncze projekt do czasu znalezienia wydawcy to po prostu zatrudnie ludzi po tym terminie. Lub zajme czym innym gdy nie wypali’

Kiedy temat zaczyna się nawet fajnie i już nawet chcesz się odzywać, a potem podejście w stylu “jprdl, odwalcie się wszyscy” :smiley:

Btw. - Twoja (chyba) strona średnio działa na urządzeniach mobilnych.

P.S. poczułem się lepiej po napisaniu tego :stuck_out_tongue_winking_eye:

No faktycznie jprd…. Kilka komenarzy, nikt niezainteresowany, za to zlote rady dlaczego jest zle. Temat mowi wyraznie, ze jest to miejsce gdzie mozna poszukac ekipy. Ja naprawde szukam ekipy i nie interesuja mnie komentarze, tego czy owego, nie zwiazane z tematem. Ludzie faktycznie czasem lacza sily i cos im z tego wychodzi. Na pewno jest gdzies forum gdzie mozna sobie zlorzeczyc. Jestem pewien, ze sa fora nawet specjalnie do wyzywania sie. Ja chcialem tylko sprobowac, moze akurat jest ktos, kto cos tam juz umie, cos sprobowac. Gdybym mial gotowy produkt poszukalbym atencji u wydawcow. Zreszta komentarz niepotrzebny. Ja tez lubie marnowac czas. No coz, przynajmniej komus jest lepiej.

Wiesz, zawsze możesz czekać tu w ciszy :smiley: … i sie nie doczekać :slight_smile:
Ludzie dają tu dobre rady bo takie ogłoszenie nikogo, poza kompletnie zielonymi nastoletnimi wanna-be-gamedeveloperami nie zainteresuje. No i czasem, tak jak w twoim wypadku, autor odpisuje w sposób, który go dyskwalifikuje.

Ja tu siedzę od lat i widzę co się dzieje, ty przychodzisz tu z głową pełną marzeń, chcesz zebrać zespól. Ale takich jak ty było tu przed tobą setki - z ogłoszeniami pełnymi opowiastek i z absolutnym brakiem konkretów. Szczegóły wyślesz zainteresowanym - tak jakby to jakaś wielka tajemnica była co ty tam rzeźbisz… Publicznie nie możesz się chwalić projektami, ale na PW już tajemnica i NDA nie obowiązują? :smiley: Portfolio ani profilu np na LinkedIn nie masz?

Tak, ale rób to z głową. Popatrz sobie na inne tematy podobne do twojego i zastanów się dlaczego nikt tam się nie zgłasza. Wyciagnij wnioski.

Wierz mi - tu nie siedza znudzeni programisci i graficy, którzy tylko czekają aż zjawisz się TY i poprowadzisz ich w strone sukcesu :smiley: Ale jest tu parę osób, które ciagną swoje projekty albo pracują w branzy (albo i jedno i drugie) i które być może, gdyby znalazł się fajny, ciekawy (i dobrze zaprezentowany projekt) zastanowiły by się nad tym. Ale odpytywać każdego randoma o szczegóły jego owianego tajemnicą życiowego projektu? No sorry…

P.S. ja również poczułem się lepiej po napisaniu tego :smiley:

Jprl, ale Ty jestes upierdliwy.

jak to mawiają “rzucać perły przed wieprze” :slight_smile:

Co ty sobie wyobrazasz? Latasz wokol tego watku jak mucha obok gowna. Mowie Ci, ze jak Cie cos nie interesuje to na wuj komentujesz. Nie rozumiesz po polsku?

Rozumiem, że ciebie bardzo interesuje to, co mam do powiedzenia, bo ciągle to komentujesz :slight_smile:

Zauwaz, ze to moj watek. I interesuje mnie, bo masz wiele racji, ale nie zmienia to faktu, ze jestes po prostu upierdliwy.

No to nie wiem, zabroń ludziom tu pisać albo coś… Może ktoś posłucha. Albo zmień nastawienie, mniej ‘jprl’ a więcej otwartości i szacunku do rozmówców. Tak masz zamiar rozmawiać z ludzmi w teamie który chcesz tu zbudować? Mniej poważni ludzie niż ja rozstawali się z poważniejszymi ludźmi niż ty z powodu zwykłego braku szacunku.

Wspomniałeś na początku o bolącym dupsku. Zastanów się, kogo i co tu boli :slight_smile:

Przed chwila nazwales mnie wieprzem. Jak ja moge miec do Ciebie szacunek. Kazdemu odpowiadam wedle wzglednosci. Cenie sobie wszystkie opinie, takze Twoje, tym bardziej, ze masz wiele racji. Ale kompletnie nie mam do Ciebie szacunku. Nie chcialbym z Toba pracowac, choc mam przeczucie graniczace z pewnoscia, ze jestes specjalista wartym swej ceny. I jak Cie to zainteresuje, to odezwalo sie kilka osob. Nie wiem czy cos z tego bedzie. Moze nie, moze tak.

Tylko w odpowiedzi na twoje nazywanie mnie insektem itp. Jak to jest, ty kogoś możesz obrażać ale ciebie to juz nie można? :slight_smile: Pomijam insynuacje na temat moich intencji :slight_smile: