Szukam Ekipy która pomorze mi zrobic gre

projektowanie-gier

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Marne prowo xd
Chyba że to nie prowo, wtedy wróć jak skończysz chociaż z 16 lat.

Hi @PSW_II-Official

I am interested in your requirement and have dedicated team with all the required tech. expertise ready to help you as i have done similar work before.

please reach me out through Skype : cis.am3 or email me at frank @ cisinlabs dot com so that i can review you some of my past work and we can proceed further.

Best regards
Frank

Przy modelowaniu postaci itp chętnie pomogę, pozdro Arek

To pomorze ktoś przy grze ???

Ja mazowieckie :slight_smile:

@PSW_II-Official

a jaką Kwotę macie?

Ile osób liczy firma?

Gdzie znajduje się siedziba firmy?

Jak sprzęt oferujesz do pracy?

Kwoty na razie żadnej
Szukam Ekipy Jeszce nie zaczolem gry robić bo szukam osób
Siedziby nie mamy

A powiedz proszę nam wszystkim tutaj zgromadzonym ile masz lat. :slight_smile:

Ok mam lat 18 A co?..???

Pytałem autora tematu

EDIT: A wybacz, dopiero zauważyłem, że założyłeś drugie konto, żeby założyć kolejny temat i zapomniałeś się przelogować…

Co w tym złego,że ma mniej niż 16 lat?Każdy od czegoś zaczyna,a tym wcześniej tym lepiej.

IMO nic złego, dopóki ktoś nie oferuje pieniędzy których nie ma i których nawet nie będzie w stanie zdobyć.

Tylko że on,nic nie pisał że pracowników w 100% wynagrodzi pieniędzmi…

hmmmm, a to co jest jak nie wynagrodzenie?

EDIT: nie musza byc pieniadze, moze byc złoto, srebro, bitcoiny :slight_smile:

No,ale jednak nie pieniądze.A ta atrakcyjna nagroda to nie musi być “złoto,srebro,bitcoiny” może to być nwm na przykład v dolce do fortnite (jakiś nerdzik by ucieszył japę,bo było by to dla niego “atrakcyjne”)

ty mnie trollujesz czy tak na serio? :slight_smile:

Zgaduję, że założył po prostu trzecie konto…

XD No a jak myślisz? By the way, atrakcyjne wynagrodzenie nie musi być związane z nagrodą która ma jakąś wartość pieniężną,po prostu.

Hmmm, no jak na to patrzec w ten sposób to wychodzi na to, że odpowiadając na jakąkolwiek ofertę pracy muszę sie dopytać, czy aby na pewno oni będą mi dawać pieniądze a nie np walutę premium w grze :smiley:

Moj obecny pracodawca mógł by się zdziwić na rozmowie, ale jak teraz sam będę kogoś rekrutował to będę pamiętał.