Szukam Ekipy która pomorze mi zrobic gre

projektowanie-gier

jeżeli gość faktycznie,ma mniej niż 16 lat.No to przecież nie będzie biznesmenem i pieniędzy nie będzie dawał obcym ludziom. Jeżeli tak jest,no to się wydaje logiczne że będzie dawał waluty w grach niż te prawdziwe,ponieważ są mniej ryzykowne by dać obcym ludziom.

Proszę cię…
Jeśli gość ma 16 lat to najlepsze co może zrobić to wziąć się za naukę. Po takim ogłoszeniu z takimi wymaganiami spodziewał bym się stawki rzędu 8k do ręki, wiec oferowanie waluty z gierek to więcej niż pomyłka. Poważnie.
Inna sprawa gdyby po prostu napisał: ‘cześć, g… umiem, mam jakiś tam pomysł, chcę zrobić grę i szukam ludzi którzy razem ze mną będą się uczyli robić gry’. Wtedy to ja sam bardzo chętnie posłużył bym im radą w przypadku problemów.
Na szczęście ja i inni starsi z tego forum umiemy odróżnić poważnych ludzi od amatorów z marzeniami. Nie mam nic przeciwko marzeniom, moje zaprowadziły mnie właśnie tu, gdzie jestem, do gamedevu z dobrą stawka za miesiąc pracy, ale trzeba jeszcze wiedzieć na co się człowiek porywa. Do wszystkiego potrzebne są umiejętności i doświadczenie.

Nie musi być żadnym “amatorem” ,tylko po prostu może być niezbyt doświadczonym,nowym użytkownikiem tego forum.Nie wie jak za bardzo zachęcić ludzi do zrealizowanie swojego pomysłu.A po za tym,jeżeli z tego co zrozumiałem (możesz mnie poprawić) Jeżeli nie jestem pełnoletni,ale mam marzenia,które chcę zrealizować w wolnym czasie,to generalnie powinienem to rzucić w pizdu i zająć się nauką… Nie wiem,może ja jestem jakiś głupi,może generalnie zamiast “bronić” tej osoby (choć jej nie bronię tylko piszę to co myślę) powinienem robić coś ciekawszego,robić memy o koronowirusie (żart jak by ktoś nie skumał)

Według mnie,ty i inni starsi użytkownicy tego forum,powinniście powiedzieć takim “amatorom” jak zachęcić ludzi do zrealizowania swojego pomysłu,i jakich ludzi do tego szukać, a nie traktować ich jak śmieci.Bo według mnie,jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na zrobienie gry i chce ją zrealizować,ale nie wie jak działa to forum,a sam nie wie jak za bardzo zabrać się za szukanie ekipy.To najlepsze co można zrobić,to po prostu z własnego doświadczenia opowiedzieć jak wy zaczeliście,i jak w osiągneliście sukces.A taka osoba mogła by się wtedy na was wzorować,i być może by osągneła sukces.

Temat był maglowany dziesiątki razy. Sam osobiście wiele razy tłumaczyłem co i jak powinien robić ktoś początkujący. Poczytaj sobie z łaski swojej.

Ten temat może być jednym z przykładów jak zniechęcić ludzi by się zgłaszali.

• Przedstawienie się jako firma, która w rzeczywistości nie istnieje, tylko po to, żeby nie wiem komu zaimponować - check
  • Wygórowane wymagania - check
  • Nic do zaoferowania - check

Chłopak napisał ofertę pracy, choć tak naprawdę szuka ludzi z którymi mógłby zacząć jakąkolwiek zabawę z gamedevem.

Reasumując. Wasze oczekiwania od partnera z którym musicie podzielić się 50/50% zysków z gry, bo nie można takiej osoby nazwać pracownikiem bo nic nie oferujecie, SĄ OGROMNE.

Mam w związku z tym jeszcze kilka pytań

1. Na jakim etapie jest owa gra.
    2. Co WY wnosicie do tej gry, jakie macie umiejętności?

ja też nie pomogę wybacz Śląsk :smiley: