Szukam gamedeva, który podejmie się stworzenia gry online w klimacie kultowego "Małysza" - Deluxe Ski Jump

projektowanie-gier
game-design
gamedev

Szukam gamedeva, który podjąłby się stworzenia gry online w klimacie kultowego “Małysza” (DSJ), czyli prostej gierki online, w której steruje się swoim skoczkiem z grafiką w klimacie 8/16 bit. Ważne jest, aby gra w jak najprostszy sposób odpalała się z poziomu przeglądarki i była dostępna na smartfony, dlatego najlepszym rozwiązaniem wydaję się Java Script ze wsparciem Canvy, ale jestem otwarty na inne propozycje technologiczne :wink: Jeśli tylko programujesz, mogę dostarczyć gotowe grafiki. Współpraca w ramach umowy o dzieło lub wystawionej faktury (B2B).

Projekt jest bardzo rozwojowy, otrzyma duże wsparcie marketingowe największego portalu w kraju. Docelowo gierka zostanie połączona z większym projektem MMO - Ski Jumps. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: jaroslaw[@]ski-jumps.pl

Mam silnik do z deteministic multiplayer i fizyką tak że myślę że by się tu nadał. Dodanie grafiki 3d nie jest problemem(o ile fizyka pozostanie 2d, a w DSJ była 2d).
Przykłady:

Napisałem więcej na email.