[SZUKAM] Grafika 2D do Otter Clicker

Witam,

Z okazji wprowadzenie tzw. “konstytucji biznesu”, która pozwala na posiadanie przychodów do 50% minimalnego wynagrodzenia miesięcznie (około 1000 zł) bez potrzeby rejestrowania działalności postanowiłem wydać grę w sklepie Play (potem pewnie App Store).

Dlatego poszukuję grafika 2D/designera do gry typu Idle Clicker połączonej z Pet Simulator.. Tematem głównym będą wydry, zbieranie ich miłości (clicker + idle) i opieka nad nimi (pet simulator). Jeszcze nie ma żadnej takiej gry z tematyką gry, więc myślę, że mała nisza jest. Gra będzie się nazywać Otter Clicker.
Co jest do zrobienia:

• na początek grafika, żeby zrobić jakiś prosty trailer i zobaczyć co na to rynek,
  • cały interfejs,
  • kilka różnych wydr z jakimiś podstawowymi animacjami (np. ruszanie ogonem),

Wszystko mniej więcej w takim stylu graficznym (oczywiście z UI):

Coś o mnie:

• studia ze specjalizacją “Projektowanie i produkcja gier komputerowych
  • ponad 2 lata w Unity,
  • kilka skończonych projektów, jeden wydany w Asset Store

Więcej info: PORTFOLIO

Co już mam:

• rozpisane całe GDD,
  • prototyp,
  • wyliczone tabeli z krzywą wykładniczą kosztów i postępów do Idle,

Jak mój pomysł na marketing nie wypali to pewnie znajdę jakiegoś wydawcę albo wezmę 20k z Parku Technologicznego.

Co mogę zaoferować:

• standardowo procent od zysków,
  • jeśli to nie odpowiada, możemy się dogadać i wtedy pierwsze zarobki idą na Twoje wynagrodzenie (czyt. np. wycenisz swoje prace na 2000 zł, czyli pierwsze zarobione 2k idzie na opłacenie Twoich prac),
  • czynny udział w rozwijaniu gry,

Jeśli jesteś zaintersowany/a podeślij swoje portfolio! (Jeśli nie masz niczego w podobnej tematyce i stylu w portfolio to liczę na jakąś próbkę, może być nawet narysowana na szybko wydra)

Kontakt:

Jakieś pytania? Wal śmiało :slight_smile: