Szukam grafika do hobbistycznego projektu

Hej, poszukuje grafika do projektu który tworzę ze znajomym. Jest to projekt całkowicie hobbistyczny, podczas jego produkcji liczy się dla mnie przede wszystkim dobra zabawa. Nie jestem pewny czy celować w grafikę 3d czy 2d, więc jeśli przekonasz mnie do tego, że potrafisz fajne zrobić grafikę w stylu “Sąsiadów z piekła rodem”, dostosujemy projekt do ciebie.

Będzie to gra Dungeon Crawler w stylu Darkest Dungeon z Januszem w roli głównej. Założeniem jest satyryczny klimat z mnóstwem Januszowych memów. Pokierujemy drużyną Janusza, Grażynki, syna Sebixa, córki Karyny, w misjach w stylu kupienia karpia na święta czy postawienia parawanu na plaży. Będziemy walczyć z przeciwnikami takimi jak Chytra Baba, kibol, cygan spod sklepu, veganin studiujący prawo itp.

Jeśli projekt dotrwa do sensownego etapu, znam kogoś kto może zając się promocją. Jeśli projekt zostanie skończony, zakładam wydanie go na steam (podział zysków do obgadania).

W tej chwili ekipa składa się z 2 programistów z czego jeden z nas dopiero uczy się Unity, więc jeśli jakiś programista zechce dołączyć do projektu, z chęcią go przyjmę.

Możecie zgłaszać się na PW albo maila: panskrzynka.dev@gmail.com