Szukam kolegi programisty


#1

Witam, szukam początkującego programisty chcącego rozwijać się w grupie. Jestem 2D game designerem, mam za sobą pare projektów, chciałbym stworzyć z kimś pare projektów dla skręcenia zajawki, stworzenia czegoś w “grupie”. Proszę o kontakt, pozdrawiam :slight_smile:


#2

Pochwal się czymś a na pewno zwrócisz na siebie większą atencję :wink:


#3

Atencji jako takiej nie szukam, kto będzie zainteresowany napisze do mnie i zapyta o szczegóły :slight_smile:


#4

Chodzi o to, że po takim ogłoszeniu masz małe szanse na to, ze ktoś się tym zainteresuje. Niestety, dziś to nawet do darmowej roboty w celach nauki/rozwinięcia portfolio trzeba się dobrze zaprezentować.


#5

Też fakt, nie patrzyłem na to z tej strony. Pytanie teraz, czy wy jesteście zainteresowani, ale nie wiecie z kim macie do czynienia, czy po prostu wyraziliście swoją opinie? :smiley:


#6

Ja wyrażam pogląd. Mam już pełen zespół.


#7

Ja sam jestem uczestnikiem projektu, który ewentualnie mógłby Cię zainteresować. Szczególnie jeśli pixelart w nicku nie jest przypadkowy. W imieniu Ojca Założyciela i Twórcy zapraszam do zapoznania z tematem : https://forum.gamedev.pl/t/hypersomnia-multiplayer-top-down-shooter-z-otwartym-zrodlem/2518


#8

W jakim języku programujesz? Zakolegujesz się z kimś, kto dopiero zaczął programować?


#9

Zainteresowany, programuje gry w C# na silniku Unity3d


#11

Przypadkiem(Chyba) Usunąłem wpis ale jestem zainteresowany. Jestem programistą C# unity3d


#12

Jestem zainteresowany. Ogólnie miałem kilka mini gierek już za sobą robionych między innymi w Unity3D.


#13

też jestem zainteresowany. Jestem głównie javowcem, ale mam już za sobą niewielkie gierki (projekty na uczelnię, świeżo ukończoną) na unity oraz monogame. ( zatem C#) Najchętniej jednak ruszyłbym coś w C++ bo najciekawsze projekty to nadal c++. Jeśli jednak mówimy o C# to też jestem chętny. Aktualnie szukam pracy w gamedevie więc dopóki niczego nie znajdę to mam mnóstwo czasu, a potem na pewno też coś się wyskrobie :slight_smile:


#14

Witam, kłania się programista c++ i JavaScript