Szukam Ochotników na stanowisko: Concept Art, Grafika 2D, Grafika 3D, Level Designera, Game Designera, Programistów, Modelarzy 3D i Sound Designerów

**Szukam Ochotników na stanowisko: Concept Art, Grafika 2D, Grafika 3D, Level Designera, Game Designera, Programisty, Modelarza 3D i Sound Designera. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami na Mailu: selectivegames9@gmail.com **

Aby dowiedzieć się co mam Ci do powiedzenia skontaktuj się ze mną.

Mi się tam podoba rozmach, prowadzą nabór aż w dwóch oddzielnych tematach. Ciekawe czy zamierzają robić dwie gry na raz :thinking:

Nie wiem jak to teraz wygląda ale jeszcze parę dni temu jedyne co tam było to zbiorowisko ludzi, którzy przez 2 tygodnie nic nie zrobili bo lider projektu tylko wrzucał raz na 3 dni posty w stylu “musimy coś zrobić” :stuck_out_tongue:

Mam nadzieję że ruszyli z pracami na dobre i te nabory poważnie coś im dadzą bo sam projekt był ciekawy. A tak przy okazji @frozenshade , podziel się może na forum tym co sądzisz, ciekawy jestem :>

Sądzę, że “muszą coś zrobić” :slight_smile:

Gratulacje, zyskałeś stanowisko junior project menager w Selective Games. Jak się z tym czujesz? :wink:

Mogło być gorzej :wink: