'Szukam osób chętnych do mojej grupy "combatic games studio"

projektowanie-gier
gamedev
gry

Hej! Jest to moje pierwsze studio, więc to WY ukształtujecie całe to miejsce, silnik gry, sposób, itp… nasz komunikator to discord. Nie możemy się obrażać, ze względu na wiek, płeć itd. Wszyscy są równi. Płaca - równe 0 bo robimy to dla hobby (chyba że po publikacji coś wpadnie) Jak można się domyślić działamy tylko przez internet a nie jako osoby które kiedykolwiek się spotkały. Każdy jest potrzebny: programiści, graficy, osoby od konceptów itd… To tyle, chętnych zapraszam na prywatne wiadomości i dzięki za poświęcony czas. narazie.

Hej! Po przeczytaniu ogłoszenia wiem, że nic z tego nie będzie, nie wydacie żadnej gry komercyjnie, nic wam nie wpadnie, nikt nie będzie chciał współpracować. Napisz ile ma lat bo nie wiem czy chce mi się tłumaczyć co w twojej postawie jest nie tak.

Cześć! Nie musisz nic tłumaczyć. Już zgłosił się pierwszy chętny i wiem, że struktura nie jest stabilna. Jednak zasady i cała polityka przedsięwzięcia była identyczna w studiu “Selective Games” w którym poprzednio pracowałem. Niestety z powodu różnic kreatywnych od projektu mnie oddalono. Jednak śmiało możesz powiedzieć co zrobiłem źle.

Czy masz pomysł na jakiś projekt, który to studio będzie realizować? Jeśli tak, to opisz go proszę możliwie szczegółowo, żeby zaoszczędzić zapytań innym.

Cześć
Ja ewentualnie byłabym zainteresowana concept artem. Czy macie grupę na facebuku, czy można tam się kontaktować .? pozdrawiam

Chętnie przystąpienia do projektu, mogę komponować muzykę.