Szukam początkujących do nauki Unreal Engine 4

Witam, szukam początkujących programistów i grafików, którzy tak jak ja chcą poduczyć się Unreal Engine 4. Ja programuję w C++. Stworzymy sobie jakąś mini gierkę i razem zwiększymy nasze umiejętności. Pozdrawiam i proszę o zostawienie maila w odpowiedzi.

UPDATE: Jest nas 2 programistów. Szukamy koniecznie grafików, ale programiści też się mogą zgłaszać. Robimy gierkę na androida.

czy unreal pozwala pisac w C?
czy mozna ominac edytory i pisac normalne pliki?

moze powiedz jaka gra

W UE4 pisze się w c++, i jest też skookum script (jako plugin). SC to coś podobnego do języków zarządzanych jak c#.

Wydaje mi się że można ominąć edytory tylko trzeba skonfigurować w danym edytorze, opcje kompilatora żeby używało unreal build tool. Tu jest przykład z notepad++ https://wiki.unrealengine.com/Notepad%2B%2B_as_basic_IDE.

Co prawda moje doświadczenie z robieniem gierek na androida jest zerowe chętnie zgłoszę się na grafika,
dopiero co zaczynam ale jestem pełna motywacji :slight_smile:
na grafice przy okazji znam się więcej niż na programowaniu

Czy ten cały UE4 pójdzie mi na laptopie Centrino Duo z 4GB ram, chodzi o grafikę?!

probowalem instalacji na maku. Niestety ciagle pisze, ze pliki są ‘corupted’ i sprawdzarka nic nie wykryla. Szukalem tez jakiegos poradnika lub pomocy i nie moge znaleźć. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Jestem zainteresowany. Przyznam, że nie umiem KOMPLETNIE nic. Ale bardzo chętnie się nauczę.

zainteresowany programista c++ :slight_smile:
kontakt: vanowikv13@gmail.com

nadal aktualne? Pracuję w 3DSMaxie.

Jestem projektantem konstrukcji budowlanych. Posiadam bazę ponad 100, złożonych modeli różnych konstrukcji budowlanych. UE4 wykorzystuję do interaktywnych wizualizacji. Korzystam z blueprintow. Chętnie się przyłączę. Czekam na wiadomość. Pozdr.