Szukam pracy dodatkowej

jako Wizjoner Kreator Architekt PM bądź analityk ryzyka inwestycyjnego produkcji

Ty tak na poważnie? Może troszeczkę bardziej się postaraj i napisz coś więcej na swój temat, na temat poprzednich projektów, doświadczeń itp.

10k miesięcznie na rękę styknie?

mam kilka projektów nad którymi pracuje równolegle z innych branż niż gamedev np innologika.pl startup który kreuje pomysły biznesowe całkiem sporo doświadczenia w roli usera gracza

frozen nie pogardził bym ale dla takiego farmera jak ty wezmę mniej na b2b jeśli tworzysz tycoony farmerskie he

Ok, tylko że jest jeden problem… Kto to jest Dawid Szymczak? Nie wiem, może to wina tego, ze mieszkam w Radomiu, który jest na końcu świata, ale ja nie kojarzę nazwiska. Pofatygowałem się na LinkedIn, ale Twój profil jest trochę pusty…
Wyobraź sobie, panie CEO odwrotną sytuacją, przychodzi do Ciebie farmer z forum gamedevu, mówi, ze chce pracę i ze nazywa się Frozenshade. Co robisz? :smiley:

po pierwsze staram się poznać druga stronę po drugie nie podchodzę z pesymizmem tylko optymizmem rozkminiam sobie nowe możliwości ewentualne kolejne drzwi kolejny wybór i przede wszystkim daje szanse i nie skupiam się na biurokracji nie tworze sobie dodatkowych murów przeszkód

“po pierwsze staram się poznać druga stronę” To właśnie chcemy

Świetnie, czemu w takim razie wcześniej na siebie nie trafiliśmy… Ja szukając pracy musiałem zostawiać nudne CV i portfolio a jak szukałem ludzi do zespołu musiałem pokazać co już jest zrobione, co sam wcześniej robiłem. Niestety, hasło ‘frozenshade’ nie otwierało mi drzwi, ale może w Twoim przypadku będzie inaczej, czego ci życzę. ( <----- optymizm! )

A tak na poważnie, zostawienie portfolio znacznie ułatwi Ci poszukiwania.

EDIT: i nie żebym się czepiał, ale interpunkcja jest istotna :wink: Chyba, ze to był taki niezmącony niczym stream myśli.

wiesz wszystko ma swój czas i miejsce okoliczności od nas niezależne może szukając pracy jak stwierdziłeś miałeś nudne cv może szukałeś przez to długo może narodziła się frustracja zle doświadczenia z pracodawcami rekrutacja może nie miałeś szczęścia lub znajomości każdy ma swoja drogę żadna nie jest zła jeśli cel znalezienia pracy będzie sfinalizowany mam swoje metody nie musi to oznaczać ze muszę iść w takim samym modelu jak inni jeśli jestem kreatorem to lubię i chce mieć możliwość kreowania rzeczywistości do okola siebie bo taki mam talent skill przekuwać wizje kreatywność na coś rzeczywistego ps mam dysortografie

W takim wypadku pozostaje mi jedynie życzyć ci powodzenia :wink: