[Szukam pracy] Junior Unity Developer

projektowanie-gier
game-design
gamedev
gry

Cześć!

Programista Unity C# oraz absolwent studiów informatycznych szuka swojej pierwszej pracy w branży gier. Posiadam dwuletnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu gier platformowych 2D na silniku Unity.

Dotychczas rozwijałem projekt dwuwymiarowej gry platformowej o nazwie Mistyland:
Facebook | Forum Gamedev

Projekt tworzony jest z myślą o PC jak i urządzeniach mobilnych (iOS, Android). Elementy takie jak grafika, muzyka, animacje czy programowanie rozgrywki zostały wykonane w całości przez moją osobę. Jestem więc dobrze zapoznany z pracą na wielu płaszczyznach tworzenia gier w środowisku Unity. Obecnie gra jest w pełni ukończona – trwają rozmowy z potencjalnymi wydawcami.

Z chęcią udostępnię link do przedpremierowej wersji demonstracyjnej gry Mistyland. Proszę w tej sprawie napisać prywatną wiadomość, ponieważ chciałbym uniknąć publicznego udostępniania gry przed premierą :slight_smile:

Na podstawie tego projektu napisałem oraz obroniłem pracę inżynierską zatytułowaną: „Technologie wykorzystywane do realizacji gier komputerowych w środowisku Unity”. Zawiera ona szczegółowy opis elementów środowiska Unity oraz przedstawia sposoby na ich wykorzystanie w produkcji gier na przykładzie gry Mistyland.

Link do pracy dyplomowej (hasło: unity3d):
Praca dyplomowa

Preferuję stałą współpracę (umowa o pracę, B2B), ale chętnie rozważę pojedyncze zlecenia. Jestem otwarty na propozycje pracy zdalnej oraz w biurze (na terenie Poznania).
Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Z chęcią wyślę CV oraz opowiem więcej o moich kwalifikacjach.

E-mail kontaktowy: michal.stasik@interia.eu
LinkedIn: Link

Pozdrawiam! :slight_smile: