Szukam pracy - programista Unreal Engine 4

Dzień dobry. Poszukuję pracy jako programista Unreal Engine 4. W ciągu ostatnich 12 miesięcy pracowałem po godzinach nad swoim pierwszym projektem w UE4. Projekt był od początku do końca robiony przeze mnie. Nie jest on pokłosiem ukończonego kursu lub skopiowany z czyjegoś GitHuba. Projekt został opracowany przy pomocy Blueprint Visual Scripting. Nie oznacza to jednak, że nie miałem do czynienia z językiem C++.

Oprócz pracy nad projektem w Unreal Engine 4 swoją uwagę poświęcałem również na dwa inne projekty. Pierwszy projekt był zlecony przez mojego obecnego pracodawcę. Jest to kalkulator do obliczania kosztu materiałów. Projekt powstał w środowisku Qt Creator przy użyciu języka C++. Pomimo tego, że program działa i został ciepło przyjęty w mojej firmie, to aktualnie prowadzę proces porządkowania kodu i przygotowania go na kolejne aktualizacje.

Drugim projektem, który jest póki co na etapie projektowania, jest system służący do zarządzania procesem technologicznym od wyceny konkretnego elementu aż po jego wykonanie. Docelowo program ma bazować na relacyjnej bazie danych.

Oprócz pracy nad projektami regularnie kończę kursy dostępne w Internecie (Udemy) oraz próbuję swoich sił w pisaniu mniejszych, bądź większych programach. Oczywiście wszystko w języku C++.

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z branżą gier wideo, to jestem z nią związany odkąd tylko pamiętam. Od pierwszej sesji na pegasusie, aż do dziś śledzę branżę, oglądam konferencje oraz gram w różnego rodzaju produkcje. Jeżeli aktualnie nie mogę sprawdzić jakiejś gry to sprawdzam materiały z niej w serwisie YouTube.

Ponadto przez dwa lata prowadziłem kanał tematyczny o branży gier. Działalność kanału skupiała się w głównej mierze na sprawdzaniu nowych produkcji, recenzjach, a także unboxingach oraz transmisjach na żywo.

Moim hobby bezpośrednio związanym z branżą gier jest kolekcjonowanie różnych elementów z moich ulubionych serii tj. figurek, edycji kolekcjonerskich, limitowanych wydań, elementów garderoby itp.

Poniżej podaje przydatne linki. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany współpracą proszę o kontakt.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

E-mail: mikolaj.nawrocki@o2.pl

LinkedIn : https://www.linkedin.com/in/mikołaj-nawrocki/

GitHub: https://github.com/BushyAxis793

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.