Szukam pracy Stażysta/młodszy programista

Szukam Pracy
Mam 32 lata obecnie od 9 lat pracuje jako sprzedawca w salonie samochodowy i czuję, że już najwyższy czas na zmianę. Chęć zmiany jakiej chce dokonać wiąże się z całkowitą zmianą branży. Od ponad roku w wolnych chwilach uczę się Unity, napisałem kilka prostych programów. Podstawy programowania znałem już wcześniej. Uczyłem się w CodeBlocks oraz Builderze głównie po to by łatwiej poruszać się w Unity. W Swojej przygodzie z unity działałem głównie w środowisku 2D, w późniejszym czasie planuję rozwinąć 3D oraz VR.
Szukam pracy jako młodszy programista lub stażysta. Nie chce pracy na chwilę, chcę pracy w której będę mógł rozwinąć się jako programista i dać w niej coś od siebie. Nie mam wykształcenia informatycznego, jednak cały czas ciągnie mnie w tym kierunku. Interesuje mnie praca na Śląsku - Gliwice, Katowice, Rybniku i okolice.

Oby nie było za późno…

Generalnie - skoro się uczysz i napisałeś kilka prostych programów to je pokaż. Od razu.
Druga sprawa - nie ograniczaj się tylko do gamedevu. Branża technologiczna, biznes i banki (no może poza tymi ostatnimi, dla ciebie to za wysokie progi na razie) zatrudniają programistów w dużo większych ilościach niż branża gamedevu. Według mnie tam szybciej coś znajdziesz, więc zainwestuj trochę czasu w takie rzeczy jak np bazy danych.

Ja taż nie a w zawodzie jestem już -naście latek :wink: Niech więc nikt ci nie wmówi, że to jakaś przeszkoda.
I jeśli byś uderzał do biznesu to nie z takim adresem email - w firmie w której pracuję CV z czymś takim od razu poleciało by do kosza :wink:

Dzięki za kilka cennych uwag. Swoje programy dodam w niedługim czasie.
Pozdrawiam

Witam, a szukał już Pan pracy na tej stronie http://pl.job24.co/technologia-informacyjna,katowice?

ja zaczynam w wieku 35 lat. Lekko nie jest ale da się. Jak pisze frozenshade niekoniecznie musisz zaczynać od gier. Z mojej strony myśle, że możesz poczytać też o ruby on rails. Jest na to spore zapotrzebowanie a i zarobki nienajgorsze.
W każdym razie powodzenia!

PS. j/w, wykształceniem się nie przejmuj, w tej branży liczy się co potrafisz a nie jaki masz dyplom.

Też zaczynam w dość późnym wieku. Jeśli miał bym patrzeć na zarobki, ilość ofert pracy i próg wejścia to nie wybrał bym branży gier. Ale to lubię i dlatego tym chce się zajmować.

Absolutna prawda! Zacząć po 30 nie jest głupim pomysłem, fabuła wymyślonej gry ma szansa na taką co trzymać się będzie kupy :stuck_out_tongue:
Gry to interaktywne obrazki które ktoś poskładał.
Unity można ogarnąć bez matematyki bez codebloka, bez Politechniki.
Choć mogę się zgodzić że jest łatwiej wejść w temat.
W grafice istotne jest portfolio, w kodowaniu doświadczenie / staż. W sumie prawie to samo :smiley:
Usiądź w jakiś silnik, ogarnij tuturiale, zacznij coś kleić. Pamiętaj że robić gry teraz a kiedyś jest DUŻO ŁATWIEJ!!! Wiem co mówie!