[Szukam Pracy] Szukam zleceń na testera gier

Witam, z chęcią pomogę z testowaniem gier. Mam doświadczenie w tworzeniu gier, jakże w ich psuciu. Na graniu w różnorakie gry (mobilne (Android), strategie turowe, strzelanki, logiczne, multiplayer etc) spędzam wiele czasu wolnego czasu. Jestem w stanie pisać sprawozdania w języku polskim lub angielskim, w zależności od twoich preferencji. Co do ceny i czasu, wszystko zależy od wielkości gry i listy rzeczy do sprawdzenia.
Oferty proszę składać w wiadomości prywatnej

To do Testronic napisz, byłem u nich pojebane trochę te ich zasady na wejściu…

oczywiście wszystko piszesz w języku angielskim a sama rekrutacja prowadzona jest tylko w języku angielskim więc musisz umieć porozumiewać się w tym języku… albo przynajmniej udawać jak niektórzy.

Opowiedziałbym więcej ale chyba podpisywałem jakieś oświadczenia poufności czy coś, a i nie będę ci psuć niespodzianki.

Myślę że tak na krzywy ryj z tego forum to nikt cie nie zgarnie do testowania i jeszcze za to zapłaci :)…

Jeśli mowa o małym tytule to oni nie mają na głupoty przeważnie hajsu i sami testują wszystko, mowa o dużym projekcie… nikt nie szuka sobie po internecie testerów tylko wynajmowane są właśnie firmy testujące, jak wspomniany Testronic.

W przypadku testowania musisz wiedzieć że nie ma czegoś takiego jak:

• Ej bartek sprawdź czy działa nowy przycisk.

chociaż tak może to w sumie wyglądać w małych tytułach xD

Otrzymujesz produkt, pewną przestrzeń do przetestowania i nie ma listy że sprawdzasz jeden po drugim z listy i piszesz - OK - OK - OK - NIE OK - OK - OK - NIE OK

Często testowanie gier to coś zupełnie innego niż granie w gry :o
Czasem dostajesz zadanie by przeklikiwać menu, wyobraź sobie jaki fajny dzień w pracy, przez bite 8 godzin klikasz i klikasz opcje w menu.

Masz np. za zadanie sprawdzenia wszystkich możliwych drużyn do rozpoczęcia gry
Sprawdzenie poprawności wyświetlani się ich nazw, statystyk i wszystkiego.

A twoja praca i tak dla producenta przeważnie jest chuja warta…
Bo problemy duże zostaną w większości i tak przepuszczone bo ich naprawa jest zwyczajnie nie opłacalna więc celowo wpuszcza się produkt z błędami, wszystko na czym powinieneś się skupiać to szukanie błędów z literówkami kolizjami obiektów latającymi solidami itp.

Czyli błędów które można poprawić w mniej niż 5 minut,
jak wspomniałeś “psucie” gier nikogo nie interesuje, bo nikt nie będzie poświęcać dużych środków by poprawiać większe błędy, chyba że jest to błąd krytyczny który uniemożliwia w pewnym momencie korzystanie z produktu.

Jednak śladami mojego ulubionego studia Failout 76 przeszedł badanie jakości pomyślnie będąc… wiadomo chyba jaki jest Failout 76

może nie powinienem mówić ale w Testronic ostatnio były egzaminy podczas rekrutacji właśnie z Failout-a 76

Dla osób nie w temacie pisze się to Fallout 76
Jednak uwzględniając jakość produktu bardziej adekwatne jest Failout

Todd <3

Zgłoś się do Testronic o ile mieszkasz w Warszawie, nie wiem czy mają jakiekolwiek inne biura, w warszawie mają całkiem spore ale dojazd i miejscówka chujowa…

Nie wiem kto wymyślił biuro zdala od jakich kolwiek sklepów…

Problem jest taki ze nie szukam zatrudnienia, lecz zlecenia gdyż wciąż jestem na etapie szkolnym i nie jestem w stanie się zatrudnić. Dzięki też za tak dbałą odpowiedź :slight_smile: