Szukam pracy - Unity developer [Warszawa/zdalnie]

gamedev

Witam wszystkie zespoły gamedevowe.

W związku zakończeniem jednego z poprzednich projektów, poszukuję nowej pracy jako developer Unity (C#). Posiadam 5 lat doświadczenia w pracy z silnikiem Unity (w tym także komercyjnego), co skutkuje bardzo dużą znajomością API i doświadczeniem w tworzeniu złożonych skryptów oraz implementacji najróżniejszych zasobów (2D, 3D, Animacje, Dialogi, IAP i dźwięk). Eksperymentuję ostatnio także z UE4 i C++. Dodatkowo nie jest mi obca praca i współpraca w ramach najróżniejszych programów do tworzenia grafiki 3D i do grafiki rastrowej.

Posiadam doświadczenie w pracy w SCRUM oraz dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat tej implementacji agile.

Oprócz tego odkąd pamiętam jestem graczem o bardzo analitycznym podejściu do gier.

Ukończyłam studia informatyczne z tytułem inżyniera.

Z punktu widzenia artystycznego, w pracy game developera zawsze pomagała mi duża wiedza ogólna oraz zainteresowania (w tym hobbystycznie rysunek oraz literatura).

Dużą rolę w mojej pracy odgrywa organizacja (w tym także we współpracy z innym członkami zespołu). W czasie programowania kieruję się zasadą wydajnej implementacji i czystego, przejrzystego kodu.

Zapraszam do kontaktu zainteresowanych współpracą. Poszukuję zarobkowo, dlatego tylko płatne oferty wchodzą w grę. Kwoty i forma współpracy do negocjacji.

Kontakt w wiadomości prywatnej na priv lub mailowo - sarajujeczka@gmail.com