Szukam programistów/grafików do gry MMO

Hejka, robimy juz od pół roku pewną gre MMO

http://lost-island.eu

Czy byłby ktoś zainteresowany pomóc nam w tym? Każda pomoc mile widziana.

LostIsland to wieloplatformowa gra MMO działająca na takich systemach jak: Android, Windows, Windows Phone, Mac.
Aktualnie znajduje się w fazie testowej a wersje wydawane są na Androida i Windowsa.

Gracz trafia na wyspę, gdzie, po przybyciu po raz pierwszy, każdy traci wspomnienia.
Jedynie Bestie (postury ludzkiej, ciała zwierzęcia) były tutaj przed nimi - porywają czasami ludzi, znają wszystkie kryjówki i zakamarki.
Aby poznać prawdę o sobie, co staje się chorobą głównego bohatera, musimy dowiedzieć się o ich tajemnicy.
Powoli odkrywamy, że Bestie to tak naprawdę przebrani ludzie.
Dowiadujemy się też o tajemnicy wyspy…

Rekrutacja ludzi do tworzenia gier w Unity3D

Jakie technologie wykorzystujecie ?

Głównie C# do serwera i gry. Gra w unity, własne shadery, Nie ma co duzo pisac o uzytych technologiach.

Oczywiście serwer w C# ale poza unity. Dedykowany do uruchomienia na linuxie w mono.

Czy 15-letni, siedzący w C# i Unity od jakiś 2 lat, uczący się programista się nada jako pomoc? Poszukuję jakiegoś projektu, żeby złapać doświadczenie w pracy w drużynie. Portfolio jako takiego nie mam, ale mogę swoją wiedzę i umiejętności udowodnić.

czy to nadal aktualne? czy jest jakiś sposób kontaktu poza forum?

Oczywiście.

Gra sie już mocno zmieniła :wink: Teraz tylko PC’ty. Za niedługo wydajemy pierwsza wersje :slight_smile:

UP, dodaliśmy łódki, zmieniliśmy gracza, wydaliśmy pierwszą wersje - http://Lost-Island.eu

ezgif-5-d7244a76a4

xdxdx

Hej,
zainstalowałem i pograłem chwilę. Zrobiłem siekierę i ściąłem kilka drzew. Nie wiedziałem co z nimi zrobić i wyłączyłem.
Gra to naprawde wczesny prototyp. Zapowiada się okej jeśli będzie miała coś czym może się wyróżnić pośród lawiny podobnych tytułów.
Obecnie nie ma sensu wypisywać uwag, bo gra właściwie nie ma kształu poza ewentualnym stylem graficznym który wygląda okej i jest spójny. Demo też troszkę rozczarowało. Na screen shotach wygląda to lepiej. Jest bardziej różnorodnie i widać działający multiplayer.

Czekam na kolejne updaty. Życzę powodzenia i nie gasnącego zapału :wink:

Jak to nie wiedziales co zrobić z drewnem? Istnieje crafting oraz budowanie :wink:

I na jakich screen shotach widać działający nultiplayer? Poza tym grę tworzymy dopiero od 2 miesięcy: )

Miałem na myśli ścięte drzewo. Spadło na ziemię i co dalej? Crafting pojąłem. Ale tylko z gałęzi które leżały na ziemi. A trochę trzeba się nachodzić po tej monotonnej wyspie żeby znaleźć surowców na zrobienie czegoś :wink:
Na screenie w pierwszym poście widać kilka postaci z nickami test i test2.

Czy gra jest pod 64bitowe systemy? Nie ma nic w wymaganiach. Piszesz też, że grę tworzycie od dwóch miesięcy, a w pierwszym poście z 28 stycznia, czyli prawie 4 miesiące do tyłu pisałeś, że tworzycie tę grę od pół roku co do obecnego czasu daje prawie rok :smiley:.

Po pierwsze pierwszy screen gry odnosi się do wersji gry MMoRpg która zaprzestalismy tworzyć. W lutym przerobiliśmy prawie wszystko.
:wink:

A co do drzewa. To gdybyś kiedyś w życiu ściął drzewo to rozumiem że byś je całe włożył do plecaka? Czy też pocial je na kawalki?

To generalnie warto byłoby zmienić nazwę tematu bądź kontynuować w innym, bo nazwa odnosi się do gry MMO, co jak rozumiem jest mylące. Pozdrawiam.

“Lost Island Raczej pójdzie na większości urządzeń. Będziesz mógł pograć z kolęga :wink: Gra posiada globalne MMO” - Post sprzed dwóch tygodni. To w końcu MMO czy nie? :smiley:

To MMO survival na PC a nie MMO RPG na PC i urzadzenia mobilne