Szukam programisty oraz grafika do małej hobbystycznej produkcji mobilnej! NON-PROFIT

Witam, szukam dosłownie kilku osób, które potrafią tworzyć gry. Zamierzam pełnić funkcje pomysłodawcy.

NON-PROFIT

Ambitna funkcja. powodzenia :wink:

Skoro nie zamierzasz tego robić dla pieniędzy to może po prostu pokaż swój pomysł na forum.

Skoro chcesz być “pomysłodawcą” i oczekujesz osób, które już gry potrafią tworzyć, do tego za darmo to pochwal się swoim pomysłem. Musi być nieziemski :slight_smile:

chciałbym po prostu jak kolwiek się pokazać wypuszczając np taka grę i z czasem ja komercjalizować, mogę powiedzieć, że to gra mobilna RPG 2D dla gracza autobusowego czy kogoś kto ma wolną chwile z póki co prostym systemem walki, lvl’owania oraz zdobywania ekwipunku. lecz cel będzie nie to jak w większości tego typu gier ze gra ciągnie się w nieskończoność, wolałbym szczegóły pomysłu i całą resztę wytłumaczyć głosowo.

Może inaczej… poczytaj podobne tematy na tym forum (“nic konkretnego nie umiem, szukam programistów i grafików”), zobacz jak się potoczyły, jak się skończyły i wyciągnij wnioski.

wiesz liczyłem na uczynność i wyrozumiałość ludzi

Uczynnie oświeciłem cie w jakiej jesteś sytuacji. Byłem na tyle wyrozumiały, ze nie wyśmiałem tego tematu :slight_smile:
Poważnie - pomysł na amatorskim poziomie bez portfolio jest na takich forach nic nie warty. Jeśli uważasz, że twój pomysł jest świetny - szukaj inwestora i płać programistom.

Dopóki nie masz skilla programistycznego, graficznego albo kasy na zainwestowanie to zapomnij o tworzeniu zespołu.

Zdziwiłbym się jeśli ktoś by się zgłosił. Powinieneś chociaż napisać coś więcej o sobie, wiek, jakieś doświadczenie, nawet to jakiego rodzaju gry lubisz i chciałbyś tworzyć.

“Zamierzam pełnić funkcje pomysłodawcy”
Sam nie wiem do końca co to za funkcja i co dokładnie masz na myśli, kojarzy mi się z kimś kto napisze parę zdań koncepcyjnych, a resztę pracy miał by wykonać jakiś zespól. Powinieneś mieć jakieś GDD, scenariusz, coś konkretnego i od tego zacząć.

Inny sposób dla osoby, która nie ma skilla programistycznego / graficznego to dobrej jakości design doc z przemyślaną monetyzacją. Jakbym coś takiego zobaczył to jako programista jestem w stanie się nad projektem zastanowić.

To nie jest pomysł, tylko opis jednej z tysiąca gier tego typu, które na markecie są. Jedno zdanie bez jakiejkolwiek pomysłowej / unikalnej cechy.

Popracuj nad tym by pomysł czytelnie opisać na papierze np. w formie 2-3 stronicowego pitcha

Tak jak już zostało powiedziane to się nie uda.
Więc zostają trzy opcje:

1. Napisać konkretnego gdd którym zainteresujesz owych ludzi.
    Jak napisać Game Design Document
  2. Nauczyć się programować i zacząć samemu.
    Np dzięki apką takim jak grasshopper czy seria SoloLearn.
  3. Obniżyć stopień skomplikowania gry i wykonać ją samemu w jednym z silników który nie wymaga znajomości żadnego języka ( poza angielskimi rzecz jasna) Zawsze taki twór nawet na darmowych zasobach może stać się prototypem bądź bazą pod dalszy rozwój.
    Zapoznaj się z możliwościami takich tworów jak Construct czy Click Team Fusion.

Jeżeli potrzebujesz Grafika 3D(hobbisty) pisz.

Ok, jak chcesz NON-PROFIT to mogę założyć fundacje non-profit na którą przelejesz 150 zł za każdą moją przepracowaną godzinę, wtedy będzie i non-profit i jakościowo.