Szukam rozwijających się osób do wspólnego stworzenia gry Unity 3D

Dzień dobry.
Wciąż rozwijam się w kierunku unity developer oraz studiuję informatykę. Poszukuję chętnych osób do stworzenia pierwszej gry 3D w Unity, która docelowo ma się pojawić na Steam. W przeszłości wykonałem prostą platformówkę z przeszkodami oraz jedną 3D polegającą na lataniu i strzelaniu do wrogich samolotów. Od pół roku tworzę natomiast grę open world z zombie, która najpierw będzie grą singleplayer.
Grę tworzę wraz z dziewczyną, która tworzy swoje modele oraz świat (posiadamy płatne narzędzie do generowania terenu, który zostanie później przerobiony pod miasto, wieś).
Obecnie ukończone rzeczy w grze to: system AI zombie, paski zdrowia/głodu/pragnienia/kondycji, możliwość craftowania struktur, podstawowe animacje, system ekwipunku, wiele broni i to pewnie główne z nich.
Liczę na darmową pomoc, najlepiej żeby dotyczyło to osób, które także się uczą i chcą iść w swoim konkretnym kierunku twórcy gier.
Poszukujemy osób takich jak: programista c#, grafik UI, ktoś od dźwięków/ambient oraz animacji.
To co jest ukończone i jak wygląda, mogę pokazać prywatnie dla chętnych, a nie ciekawskich.

Hello @DeVel,

I have great experience in creating 3D game in unity.
I would like to work with you in this requirement.

Kindly connect me over S K (Y) P E : Live:Vanessa_12766 so that we can discuss more about the game.

Warm Regards,
Vanessa

Hi @DeVel ,

If you are still on the lookout for someone, I would be keen on hearing more as this is well within my area of expertise.

Feel free to reach out to me on Skype: cis.troy or email me : troy@cisinlabs.com

Best
Troy

Napisałem do Ciebie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam serdecznie