[SZUKAM STAŁEJ PRACY] Grafik ilustrator/2D

Jestem obecnie grafikiem freelancerem i szukam stałej pracy z umową. Na co dzień w grafice cyfrowej korzystam głównie z Adobe Photoshop , a od paru tygodni uczę się również obsługi Adobe Illustrator . Niestraszne mi również poruszanie się po After Effects, Lightroom oraz (co prawda tylko w stopniu low-poly) Blender . Nauka InDesign to myślę tylko kwestia czasu.

Wszystkich rzeczy uczę się samodzielnie co sprawia, że rzadko powielam np. modne w grafice style. Mimo to nie mam problemu z tworzeniem w wymaganym stylu.

Kontakt ze mną jest bardzo dobry - czy to mailowy, czy telefoniczny, czy przez komunikatory typu Facebook messenger. Jestem dyspozycyjna w standardowych godzinach pracy (tj. 9-17), czasem również i w soboty (9-13). Szybko reaguję na powierzone mi zadania, potrafię już w trakcie rozmowy o nowym projekcie wymyślić kilka wstępnych szkiców na zadany temat :slight_smile:

Moje portfolio można znaleźć na stronie https://www.ardea-art.pl
Szukam pracy za 25zł netto/h lub 2000zł netto miesięcznie.

Tylko do pracy zdalnej.

Szukam pracy za 25zł netto/h lub 2000zł netto miesięcznie.

Pomijając wszystko powyżej, jak to jest liczone? :open_mouth:
Dlaczego jak praca nie na cały etat to kwota rośnie dwukrotnie?

Już wyjaśniam :slight_smile: kwota 2000zł jest w przypadku pracy po 8h dziennie przez cały miesiąc, codziennie. Natomiast stawka godzinowa jest po to, że czasem w jeden dzień może być pracy na 5h, w kolejny na 3 godziny, a przez następne pare dni może nie być nic do zrobienia. Chodzi po prostu o zabezpieczenie finansowe.