Szukam stażu - Wrocław

Biorę udział w projekcie organizowanym przez Europejską Grupę Doradczą - projekt składa się z kursu grafiki komputerowej oraz stażu trwającego 3 miesiące. Wynagrodzenie stażowe wypłacane jest ze środków UE. Korzyści dla pracodawcy: wyszkolony, bezkosztowny stażysta przez 3 miesiące, możliwość zatrudnienia sprawdzonego i wdrożonego pracownika.

O mnie: absolwentka technikum - technik cyfrowych procesów graficznych; photoshop i illustrator nie są mi obce; mam otwarty umysł i chętnie uczę się nowych rzeczy; jestem odpowiedzialna i otwarta na współpracę; gry komputerowe towarzyszą mi od wielu lat, dlatego bardzo chętnie spróbuję sił w tej branży, co zresztą jest moim małym marzeniem.
Więc jeśli interesuje cię wyszkolenie pracownika do swojej firmy, to jest właśnie świetna okazja ku temu. Szanuję wspólny czas i gwarantuję swoje zaangażowanie, oczekuję jedynie wzajemnego szacunku i chęci do współpracy :slight_smile:

3 miesiące wyszkolony :smiley: Rzucę takim forumowym odgrzewanym kotletem, pokaż folio.

Techland pewnie chętnie przyjmie? :wink: