Szukam teamu - programista

Witam.

Jestem programistą który na co dzień korzysta z Ruby i JS’a jako web developer. Grami interesuję się wielu wielu lat, game devem od niewielu :wink:
Hobbystycznie, od jakiegoś czasu, pomału uczę się pisać skrypty w Unity używając C#. Z racji braku jakiegokolwiek towarzysza z którym mógłbym dzielić to zainteresowanie idzie mi dość powolnie - mam na koncie parę rozpoczętych projektów, ale całej gry nigdy nie udało mi się ukończyć :slight_smile:

W związku z powyższym z chęcią nawiązałbym z kimś współpracę (głownie nastawiam się na naukę i rozwój), przy tworzeniu/rozwoju gier jako programista :slight_smile: Na codzień pracuję więc z mojej strony byłaby to opcja “po godzinach”.

Pozdrawiam,
Bartek

Witaj, Bartku

Mam na imię Tomek i jestem założycielem teamu ADAVA, w którym pełnię kilka funkcji, głównie jako programista.

Pracuję na kilku różnych platformach, z naciskiem na C++ we frameworku Qt5.

Potrzebowałbym porad i inspiracji od drugiego programisty, wspólnie moglibyśmy projektować i wdrażać kod, analizować błędy i je naprawiać. Powolutku uczę się nieznanych mi dotychczas technologii webowych, które chcę wykorzystać do stworzenia bazowego silnika online w PHP i HTML5.

Na razie nie działamy komercyjnie, gdyż dopiero raczkujemy, wszyscy pracują “ku chwale naszej” :wink:

Jeśli byłbyś ciekaw szczegółów, zapraszam do kontaktu: adavagt@gmail.com