Szukam Techników do tworzenia gry

Poszukuję Techników do tworzenia gry wędkarskiej Więcej info dam na:
DSC: Sobek69#6895
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012505509293
PV

Ja jestem inżynierem, może być?

Tak ja to tylko szukam ogarniętych techników co ogarniają komendy itp

A to nie, komend żadnych nie znam :slight_smile:

Nie odbieraj tego jako hejt a bardziej radę.
Po pierwsze to fajnie jakbyś coś więcej opisał w samym ogłoszeniu (zlecenie płatne z góry? w udziałach? czy “będziesz miał do portfolio”?)
Preferowana technologia?
Co to znaczy, że szukasz techników? Programistów? Czy po prostu kogoś kto Ci sam zrobi grę w tydzień za darmo? xD
I tutaj może się trochę czepiam, ale jak podajesz link do swojego profilu na fb i chcesz pracować z kimś kto chociaż ciut profesjonalnie podejdzie do tematu, to zdjęcia z mary jane czy “Wyższa szkoła robienia hałasu” nie prezentuje się jakoś za dobrze. Nie chodzi tutaj o jakieś poglądy czy coś ale wygląda to po prostu dziecinnie.

Pozdrawiam!

Myślisz, że autor tego wątku Cię posłucha? Po pierwszym poscie widać, że to dzieciak bądź troll. Normalny człowiek zawrze wszystkie potrzebne informacje by zachęcić do współpracy. Jak długo będzie istnieć ludzkość, to takie tematy będą się pojawiać. Ktoś sobie zapragnął, że będzie robić gry, a że nie wie na czym to polega to zakłada kolejny temat o zbieraniu ekipy i pisaniu takich pierdół jak tutaj o technikach i komendach.