Szukam wykonawców do PROTOTYPU gry FPS w Unreal Engine 4


#1

Witam wszystkich zainteresowanych!

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że poszukuję wyłącznie GRAFIKÓW 3D (projektantów lokacji / scenerii), MODELARZY POSTACI 3D (animacje dostarczone zostaną z innego źródła) i PROGRAMISTÓW C++ (biegle poruszających się w środowisku Unreal Engine 4).

Oferta skierowana jest do osób, które NA POWAŻNIE chcą wejść w branżę game developmentu, poprzez przygotowanie PROTOTYPU survivalowej gry akcji FPP w dystopijnym świecie przyszłości!

Od razu zaznaczam, że NIE CHODZI tutaj o otwarty świat, mechanikę rozgrywki oraz crafting, w których założeniach gubi się sam projektant rozgrywki. Jej mechanika bowiem - w wersji prototypowej - bazować będzie na:

  • WARTKIEJ AKCJI (widoku FPP, walce wręcz / z wykorzystaniem znalezionych przedmiotów,
    a także responsywnym i logicznym myśleniu w celu przetrwania)
  • ZAMKNIĘTYCH LOKACJACH (pomieszczeniach bliźniaczo podobnych do siebie)
  • OGRANICZONEJ ZAWARTOŚCI ((2 pomieszczenia / 2 przeciwników / około 20 przedmiotów do użycia w sposób modularny)
  • ELEMENTARNYM CRAFTINGU (łączenie znalezionych komponentów / ich destrukcja w celu uzyskania kolejnych, a także destrukcja elementów dekoracyjnych w celu pozyskania składników / tworzenia pułapek / wykorzystania jako broni)

Warunki współpracy oraz wynagrodzenie:

  • Praca - ZDALNA (maksymalnie dla 6 osób)
  • Czas realizacji - 6 miesięcy,
  • Wynagrodzenie - po 5% dla każdego JUŻ Z AKCJI CROWDFUNDINGOWYCH (pomijam zysk z Wczesnego Dostępu na Steam oraz za realizację projektu do końca = wówczas dochód również ze sprzedaży globalnej).

W chwili obecnej poszukuję również inwestorów, którzy będą zainteresowani współpracą (w oparciu o obszerny, 74-stronicowy biznesplan, moją wieloletnią wiedzę branżową oraz dokumentację projektu), i którzy zdają sobie sprawę, jak perspektywiczna jest branża game developmentu. W biznesie jednak, żeby ktokolwiek chciał z nami rozmawiać, musimy - oprócz wiedzy branżowej, biznesplanu oraz ambicji - mieć chociaż namiastkę fizycznego produktu, który ma być finansowany. Stąd idea stworzenia prototypu, która daje nam bardzo duże możliwości finansowania - w tym pod postacią inwestycji kapitałowej.

Zapraszam do kontaktu osoby ZDECYDOWANE, POWAŻNE oraz nastawione na realizację celu i chęć przekucia pasji w dochodowe zajęcie! Tym, którzy mają słomiany zapał, dziękuję.

Kontakt:
Michał Weber
@ - michal.weber85@gmail.com


#2

Odezwij sie do mnie mozemy pogadac o szczegółach
Kompozytor:


#3

Witam Panie Michale,

Na chwilę obecną kompozytor jest już w naszych szeregach. Niemniej, dziękuję bardzo za wiadomość i pozdrawiam.

Michał Weber