Szukam zajęcia po godzinach, uczę się

Cześć, ponieważ nie wiem od czego zacząć, pomyślałam że zaczne od napisania tego posta
Generalnie chce się wyuczyć “czegoś”, mam dużo czasu, dobrze znam photoshopa i w jakimś stopniu illustratora, mam standardowy tablet graficzny
Będę wdzięczna za brak komentarzy-burczków w stylu “łojejku kolejna osoba którablablabla” “napisz jak się nauczy unity” które można znaleźć w różnych postach :blush:
Nie wiem do czego się nadam, dlatego najchętniej spróbuje wszystkiego od podstaw
myślę że na starcie najbliżej jest mi do 2d/3d, natomiast najbardziej interesuje mnie tworzenie gier na androida

Witam,
aktualnie jestem we wczesnej fazie tworzenia gry na androida i poszukuję grafika który zechce ze mną współpracować w tworzeniu tej gry, nastawiony jestem na naukę oraz dobrą zabawę gdyż jest to mój pierwszy projekt, jak będziesz zainteresowana napisz na email: NaVv666@onet.pl

Jak chcesz zacząć a czujesz że najbliżej Ci jednakże do grafiki to rysuj, maluj, szkicuje, rzeźb kreskę i swój styl. Buduj portfolio a nie chowaj prac do szuflady. Jeśli już teraz czujesz się na siłach znajdź projekt (non-profit) którym jest zbieżnych z Twoimi zainteresowaniami z tym co Cię ciekawi i fasycynuje.
No i poszerzaj stale horyzonty ( w granicach grafiki) a nóż choć co jeszcze nie jest Ci znane jest czymś co chcesz robić/Twoim stylem.

Ale grunt to praca nad sobą i swoimi warsztatem i budowa obszernego i mocnego portfolio.