Szukam zajęcia po godzinach, uczę się


#1

Cześć, ponieważ nie wiem od czego zacząć, pomyślałam że zaczne od napisania tego posta
Generalnie chce się wyuczyć “czegoś”, mam dużo czasu, dobrze znam photoshopa i w jakimś stopniu illustratora, mam standardowy tablet graficzny
Będę wdzięczna za brak komentarzy-burczków w stylu “łojejku kolejna osoba którablablabla” “napisz jak się nauczy unity” które można znaleźć w różnych postach :blush:
Nie wiem do czego się nadam, dlatego najchętniej spróbuje wszystkiego od podstaw
myślę że na starcie najbliżej jest mi do 2d/3d, natomiast najbardziej interesuje mnie tworzenie gier na androida


#2

Witam,
aktualnie jestem we wczesnej fazie tworzenia gry na androida i poszukuję grafika który zechce ze mną współpracować w tworzeniu tej gry, nastawiony jestem na naukę oraz dobrą zabawę gdyż jest to mój pierwszy projekt, jak będziesz zainteresowana napisz na email: NaVv666@onet.pl


#3

Jak chcesz zacząć a czujesz że najbliżej Ci jednakże do grafiki to rysuj, maluj, szkicuje, rzeźb kreskę i swój styl. Buduj portfolio a nie chowaj prac do szuflady. Jeśli już teraz czujesz się na siłach znajdź projekt (non-profit) którym jest zbieżnych z Twoimi zainteresowaniami z tym co Cię ciekawi i fasycynuje.
No i poszerzaj stale horyzonty ( w granicach grafiki) a nóż choć co jeszcze nie jest Ci znane jest czymś co chcesz robić/Twoim stylem.

Ale grunt to praca nad sobą i swoimi warsztatem i budowa obszernego i mocnego portfolio.