Szukamy grafika/animatora

Witam najserdeczniej,

Poszukujemy współtwórcy, grafika/animatora, ewentualnie tylko grafika (plus inne talenty chętnie widziane).
Projekt realizowany jest od prawie roku. Powstaje z serducha i ku uciesze naszej oraz innych ludzi.

Bardzo ogólna koncepcja:
Sterujemy postacią, która w niewyjaśnionych (przynajmniej na początku) okolicznościach pojawia się
w dość nieprzyjaznych warunkach środowiskowych.

Ogólna koncepcja:
Sterujemy dziewczyną. Gra platformowa, tworzona z naciskiem na umiejętności gracza, a
nie rozwój umiejętności postaci.

Mniej ogólna koncepcja:
Gra platformowo-zręcznościowa, dwuwymiarowa z rozwiniętym wątkiem fabularnym (jest na to sporo pomysłów - póki co tajne).
Wielowarstwowe ruchome tło (jak np. w Rayman Origins); modularne grafiki. W grze niestety będzie dużo przemocy, ale ze smakiem.

Precyzyjna koncepcja:
carnotaurus.team@gmail.com

Nie od dziś wiadomo, że obraz potrafi wyrazić wiecej niż tysiąc słów, dlatego po kontakcie mailowym udostępnię ekran z gry.
Póki co proszę się zadowolić jednym obrazem i użyć wyobraźni :). Jest to plansza z tylko jedną warstwą tła, utworzona bez większego zastanowienia - plansza testowa.
Docelowo ma być naprawdę gęsto graficznie - przewidujemy około 5 - 7 warstw, plus animacje tła. Niektóre zaprezentowane grafiki są jedynie koncepcyjne.

Kim jestem?
Programistą, muzykiem. Kiedyś nawet niecały tydzień składałem origami.

Poza mną współtwórcą jest jeszcze jeden grafik. Hiper duper utalentowana jednostka.
Bierze również udział ze mną w rozwoju mechaniki, fabuły i w przyszłości design’u poziomów. Współpracę zaczeliśmy pół
roku temu.

A teraz mniej poezji i wiecej suchych faktów:

• single player
  • full screen
  • projekt zostanie wydany na platformy: Windows, Linux, Mac
  • sterowanie za pośrednictwem klawiatury/pad’a (bez użyciu myszki)
  • możliwość wielokrotnego zapisu i odczytu stanu gry
  • muzyka w tle typu Synthwave (w większości przypadków). Z chwilą obecną posiadamy około godziny materiału.
    Przykładowe utwory: https://www.youtube.com/watch?v=GvBzDRoC48s
    https://www.youtube.com/watch?v=IVEo9OYADfg
    Dźwięki FX również będą oryginalne.

Projekt w całości powstaje w środowisku GMS2. Do ewentualnego udostępnienia posiadamy oryginalne programy, na których pracujemy:

• GMS2 (pełna wersja, GMS1 również)
  • Photoshop
  • Spine Pro
  • Spriter
  • PixelEdit
  • Geon_FX_Pro
  • Propellerhead Reason.

Kogo poszukujemy:

• grafika/animatora 2D (pasjonata || rzemieślnika) - whatever floats your boat
  • kolegę/koleżankę, a nie pracownika(ale fajnie jakby pracował - NAWET BARDZO FAJNIE!)
  • to jak długo zajmujesz się grafiką nie ma dla nas znaczenia - liczą się Twoje zdolności oraz efekt
  • wiek nie ma znaczenia.

P.S. Dopiero przy wydaniu przewidywany jest zysk.
Udział do negocjacji po okresie próbnym

Zapraszam do przejrzenia portfolio

Pisze z telefonu wiec poszukaj mnie manualnie Szymon Zachariasz na youtube i animacje sprawdz najnowsza to 5 - 1

To moje portfolio. Z biegiem czasu bedzie tego wiecej jak chcesz mnie w ekipie to chetnie zrobie sprity animacji albo cos.

Daj znac