Szukamy ludzi do stworzenia thrillera psychologicznego

Zgadzam się że światło jest złe w 100% jak większość i animacje część tekstur, brak decal i masa innych rzeczy ale ja o tym wiem nie odkrył nikt przede mną Ameryki. Ale na tym etapie produkcji czepianie się tego typu rzeczy przy całym środowisku jest śmieszne. Czy ja wstawiałem ten filmik pisząc że potrzebna mi opinia na temat oświetlania w grze albo pomoc?

Jak widać nie wiece czemu miał służyć ten post i ten filmik. Ja o żadną opinie nikogo nie prosiłem ani pozytywne ani negatywne. Post miał za zadanie pokazać że działamy i szukamy ludzi. To że Panowie macie problem ze zrozumieniem tego to wasza sprawa. Tak jak mówiłem w niczym nikomu to nie pomaga skoro ciężko to zrozumieć nic na to nie poradzę. I frozenshade wadziłem twój projekt i wybacz ale nie jesteś dla mnie autorytetem widząc twoje dzieło. Nie odpowiedzialność na jedno proste pytanie co to wnosi do rekrutacji ludzi do projektu debata na temat oświetlenia? Bo to jest cała esencja a wy tego nie rozumiecie po prostu. Post jest o jednym a wy o drugim.

Dobrze, jak uważasz. Powodzenia :slight_smile:

Powodzenia z projektem!

Jak najbardziej też wam Panowie życzę sukcesów. :slight_smile:

Mnie się podobało, powodzenia :wink:

Dobre projekty od słabych odroznia to ze te pierwsze chcą jak najwięcej krytyki by wyłapać każdy nawet najmniejszy błąd